Internauci nabijają się z Kuby. Jego riposta rozbraja!
fot.: Kuba Wojewódzki, Andrzej Seweryn, screen/ YouTube

Chociaż „Kuba Wojewódzki show” ma przerwę pomiędzy sezonami, nie oznacza to, że Król TVN nic nie robi, bowiem wszyscy wiemy, że gwiazda stacji TVN nie umie usiedzieć spokojnie. Gwiazdor wrzucił właśnie na Instagram zdjęcie, które co prawda jest reklamą sieci stacji paliw Circle K, ale jak zwykle w przypadku Kuby zrobione jest w taki sposób, że nikomu to nie przeszkadza.

Czytaj też: Anna Mucha w tej kreacji zatrzymała Internet! Widać niemal wszystko!

O Kubie Wojewódzkim wiadomo prawie wszystko, bo jest on zdecydowanie jednym z najpopularniejszych polskich celebrytów. Miliony osób jest fanami jego poczucia humoru i dystansu do samego siebie. Prowadzący program „Kuba Wojewódzki show” (TVN) jest przy tym mistrzem Insta, bowiem świetnie czuje w jaki sposób wrzucać na niego reklamy tak, by nie drażnić swoich fanów, a jest to zdolność niezbyt częsta u polskich celebrytów.

Kuba Wojewódzki, Król TVN, wie jak rozmawiać z fanami

Prowadzący "Kuba Wojewódzki show" wrzucił na Insta reklamę sieci Circle K, ale fani nie narzekają, bo Król TVN po prostu umie w Internety.
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Widać to świetnie na przykładzie ostatniej reklamy stacji paliw Circle K, jaką Król TVN wrzucił na Instagram. Zdjęcie przedstawia gwiazdora TVN tankującego monster trucka, a w opisie znajduje się tekst „rozmiar ma znaczenie”, ale i tak wszyscy wiedzą, że w przypadku gwiazdy, takiej jak Kuba Wojewódzki chodzi chyba głównie o rozmiar ego.

Czytaj też: Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sumy wprost powalają!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tak zresztą skomentował to jeden z fanów, który wprost napisał „Wreszcie bryka na miarę ego”. Oczywiście Król TVN nie byłby sobą, gdyby nie odparował w żartobliwy sposób, pisząc „Za tydzień kupuję autobus”.

I tutaj widać najlepiej przewagę, jaką prowadzący „Kuba Wojewódzki show” (TVN) ma nad innymi gwiazdami wrzucającymi reklamy na Instagram, bowiem żadna z nich nie robi tego z taką inteligencją i wdziękiem, jak on.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: Instagram

POLECAMY:

Julia Wieniawa zdradziła swój sekret! Ta informacja was zszokuje!
Justyna Żyła o reakcji syna na nagie zdjęcie w…
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie