Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler wywołała skandal w restauracji „U Fukiera”? Na to wygląda. Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz oraz Masterchef. Nie ulega wątpliwości, że w kwestiach dotyczących prowadzenia restauracji i gastronomii jest jedną z największych ekspertów w naszym kraju. Dziś Magda Gessler prowadzi kilka restauracji, cukierni oraz również lodziarni pod szyldem „Ice Queen”. Niestety za sprawą swojej wizytówki, a więc restauracji „U Fukiera”, Magda Gessler wywołała niemały skandal. O co poszło tym razem?

Kim jest gwiazda TVN

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz programu Masterchef. Restauratorka pracę w telewizji rozpoczęła w 2010 roku. To wówczas komercyjna stacja TVN powierzyła jej poprowadzenie programu „Kuchenne Rewolucje”. W tym roku program w polskim formacie będzie obchodzić swoje 10-lecie. Od samego początku prowadzącą show jest Magda Gessler. Na dodatek królowa TVN posiada na swoim koncie szereg własnych interesów. Wśród nich możemy wymienić między innymi sieć restauracji, cukiernie oraz również lodziarnie. Restauratorka posiada również szereg mniejszych interesów.

Magda Gessler wywołała skandal w restauracji "U Fukiera"? Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz oraz Masterchef.
Magda Gessler/ screen YouTube

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Magda Gessler wywołała skandal w restauracji „U Fukiera”?

Magda Gessler to bez wątpienia osoba, która zna się na tematach związanych z gastronomią i prowadzeniem rejestracji. Restauratorka prowadząc swoje interesy potrafi także postawić warunki w stosunku do swoich klientów. Chodzi tu przede wszystkim o napiwek, który w restauracji „U Fukiera” jest niemalże obowiązkowy dla każdego gościa. Magda Gessler w jednym z wywiadów podkreśliła, że na zachodzie tego typu zachowanie jest normalne.

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Są żelazne reguły gry. Jak w Stanach Zjednoczonych nie zostawisz napiwku, to praktycznie nie wyjdziesz z restauracji, żeby ci nie podstawili nogi. Ja zawsze byłam zapraszana przez eleganckich gości i sama również należę do osób wychowanych – napisała w jednym z komentarzy Magda Gessler odpowiadając na pytanie dotyczące kwestii pozostawienia napiwku dla obsługi.

Polecamy także:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy