Gessler zrobiła rewolucje w Afryce! Na długo ją zapamiętają
Magda Gessler i Tadeusz Müller / źródło: YouTube

Magda Gessler i Tadeusz Müller wzięli udział w programie TVN pt. „Starsza Pani musi fiknąć”, którego produkcja 3 odcinka odbyła się w bardzo egzotycznym kraju, którym bez wątpienia jest Gwatemala. Bez wątpienia tą podróż znana restauratorka zapamięta na długo za sprawą jednej z miejscowych restauracji, gdzie gwiazda TVN chciała już przeprowadzić Kuchenne Rewolucje.

Czytaj też: Skandal w „Tańcu z gwizdami”! Fani programu wściekli

Magda Gessler i Tomasz to matka i syn, których jedynie różni nazwisko. Tomasz to pierworodny syn gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje z jej pierwszego małżeństwa z niemieckim reporterem gazety Der Spiegel. Relację znanej restauratorki nie zawsze były dobre z jej synem. Aktualnie oboje starają się o złych chwilach zapomnieć.

Czytaj też: Cichopek i Hakiel nie dali rady! Tego się nikt nie spodziewał

Aktualnie Magda i Tomasz stali się gwiazdami nowego reality show TVN pt. Starsza Pani musi fiknąć. W programie wcześniej wystąpiła między innymi Joanna Krupa oraz Andrzej Piaseczny wraz ze swoimi rodzicami. Tym razem w trzecim odcinku programu mogliśmy śledzić poczynania Magdy Gessler i jej syna. W pamięci restauratorki z pewnością zapadnie moment wizyty w jednej z miejscowych restauracji. Pani Magda przyznała, że już dawno tak brudnej restauracji nie widziała.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i Tadeusz Müller wzięli udział w show TVN "Starsza Pani musi fiknąć". Produkcja odbyła się w bardzo egzotycznym kraju, którym jest Gwatemala.
Magda Gessler i Tadeusz Müller / źródło: YouTube

– Ta restauracja to taki antychryst. Chyba najbrudniejsza restauracja, jaką widziałam. Nie wiedziałam czy mam zacząć rewolucję? Stwierdziłam, że nie należy ich obrażać – wyjaśniła przed kamerami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Mi się wydaje, że większość Polaków by tutaj miotnęła. Trzeba mieć duży głód i dużą odporność, żeby tutaj nawet stać – stwierdziła.

Pomysł na odwiedzenie restauracji pochodził od Tadeusza, który po ciągłej konsumpcji kanapek i bananów z drzewa chciał, aby jego mama zjadła coś znacznie bardziej wytrawnego.

POLECAMY TAKŻE:

Magda Gessler potulna jak baranek! Co się stało?
Majdan-Rozenek zmasakrowana! Internauci nie mają litości
Małżeństwo Cichopek Hakiel na skraju upadku! Oto co zrobiło TVP
Kurdej Szatan już zna wyniki? Mega skandal! Widzowie oburzeni
Marlena z Rolnik szuka Żony ma kłopoty. To jej koniec?