Michał Szpak ujawnił całą prawdę i wywołał skandal. Polacy w wielkim szoku
Michał Szpak wywołał skandal / fot. youTube screen.

Michał Szpak od początku gdy tylko pojawił się na scenie polskiego show biznesu wzbudzał kontrowersje, a jednym z najczęściej poruszanych tematów była jego orientacja seksualna. Teraz muzyk od kilku dni dość mocno działa w mediach społecznościowych wzbudzając ponownie liczne kontrowersje. Zaczęto się zastanawiać czy z racji dość długiej ciszy w związku z artystą, Michał Szpak wywoła jakiś skandal? Długo nie trzeba było czekać.

Czytaj też: Sawicki z wyrokiem! Elewarr wygrywa w sądzie

Michał Szpak to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Charyzma i niesamowity talent w połączenie z ekstrawaganckim podejściem do życia sprawiły, że zyskał pokaźne grono wiernych fanów. Jego przygoda zaczęła się w programie X-factor. Teraz sam zasiadał w fotelu jurora w programie The Voice of Poland będąc tam zdecydowanie bardzo ciekawą postacią, dla której wielu Polaków oglądało ten program.

Michał Szpak wywołał skandal

Niemal od samego początku rozwijającej się kariery zastanawiano się nad tym czy Michał Szpak jest homoseksualistą, wielu tak twierdziło czekając na kolejny obyczajowy skandal w show biznesie. Otóż artysta postanowił skończyć raz na zawsze z różnego rodzaju niedopowiedzeniami i plotkami. Wziął sprawy w swoje ręce i postanowił wyznać prawdę o sobie. Jednak zrobił to w sposób w który nikt się nie spodziewał wywołując szok a także oburzenie u sporej części osób

Zobacz także: To koniec „Królowej Życia”? Wstrząsające wieści o Dagmarze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Choć Michał nosi damskie fatałaszki, maluje się, a na scenie zachowuje się jak transwestyta, to zapewnia, że jego wizerunek nie przekłada się na jego seksualność. Nie jestem gejem – powtarza, ale ludzie i tak mu nie wierzą” –napisano w serwisie WP Gwiazdy.

Tego było już za wiele i Michał Szpak, tak jak zresztą przewidywali jego obserwatorzy wywołał skandal tym, że…. zaczął opowiadać co go kręci. Zaczął wyznawać dość intymne szczegóły, o których wiele osób zwyczajnie wolałaby nie słyszeć. Wszystko po to, aby raz na zawsze uciąć spekulacje o tym, że jest homoseksualistą. W serwisie Eska.pl można znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące Michała Szpaka i jego wyznania.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Michał Szpak wywołał kolejny skandal, długo zastanawiano się jaka jest jego orientacja, teraz wszystko wyznał. Dla wielu to szok
Michał Szpak wywołał skandal / fot. youTube screen.

Roksana Węgiel ostro odpowiedziała na atak Michała Szpaka. Zapamięta to na długo

Polecamy również:

On to powiedział naprawdę! Minister Siarka straszy myśliwych: wszyscy stracicie koła!

Michał Szpak przeszedł traumę. To było straszne