Wiśniewski już się nie ukrywa! Nie uwierzycie z kim się pokazał
Wiśniewski/ screen YouTube

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza Paulina pojawili się na imprezie, którą jest X zjazd IchTrojowian, a która została zorganizowana również z powodu urodzin jednego z liderów Ich Troje, którym od lat obok Michała jest również Jacek Łągwa. To pierwsza taka sytuacja, kiedy to gwiazdor legendarnego zespołu zdecydował się na publiczne pokazanie się w towarzystwie nowej partnerki. Czyżby w ich relacjach miał nastąpić progres?

Michał Wiśniewski i Paulina

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza Paulina pojawili się na imprezie, którą jest X zjazd IchTrojowian. To pierwsza taka sytuacja, kiedy lider Ich Troje postanowił publicznie pokazać swoją nową wybrankę, a na dodatek miało to miejsce podczas urodzin wieloletniego przyjaciela, którym dla Michała bez wątpienia jest Jacek Łągwa. Czyżby od dziś zakochani mieli przestać się ukrywać? W gruncie rzeczy już nic nie stoi temu na przeszkodzie.

Michał Wiśniewski i  Paulina pojawili się na "X zjazd IchTrojowian" Impreza została zorganizowana z powodu urodzin lidera Ich Troje, którym jest Jacek Łągwa.
Wiśniewski/ screen YouTube

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Wiadomość o nowym związku Michała Wiśniewskiego z Pauliną obiegła media jeszcze wówczas, kiedy był on mężem Dominiki Tajner. Para małżonków wzięła rozwód pod koniec września, lecz jeszcze wcześniej media obiegła informacja mówiąca, iż nowa dziewczyna piosenkarza spodziewa się dziecka. Na ten moment informacja na ten temat dominuje jako plotka, lecz sam gwiazdor wprost pytany o ciążę Pauliny nigdy nie zaprzeczył. Czyżby Michał Wiśniewski ponownie miał zostać ojcem? A może po prostu trzymanie fanów w niepewności jest mu po prostu na rękę?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z informacji podanych przez media wynika, że Paulina to kobieta mająca 35 lat i podobnie jak ukochany posiada dosyć spory bagaż życiowych doświadczeń. Portale informują, iż kobieta posiada czwórkę dzieci z poprzednich związków. Podobny stan posiadania legitymuje również Michał Wiśniewski, który być może już niedługo będzie miał wraz z Pauliną piąte dziecko.

Polecamy:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość
Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!