Rzucili się na Koterskiego! Fani mu tego nie darowali
Misiek Koterski tak jak wiele innych gwiazd przyłączył się na Instagram do akcji urlop w kraju, żeby wspomóc branżę turystyczną, którą dotknął koronawirus. Screen YouTube

Misiek Koterski, tak jak wiele innych gwiazd, przyłączył się na portalu Instagram do akcji urlop w kraju, żeby wspomóc branżę turystyczną, którą mocno dotknął koronawirus i wprowadzone w związku z nim obostrzenia.

Pandemia koronawirusa COVID-19, która nadal szaleje na całym świecie spowodowała olbrzymie straty gospodarcze. Jedną z gałęzi gospodarki najmocniej dotkniętych przez wirusa jest turystyka. Dlatego część artystów postanowiła w mediach społecznościowych rozpowszechnić akcję mającą na celu wsparcie rodzimej turystyki.

Czytaj też: Damięcki ostro zaatakował Jarosława Kaczyńskiego! Obrzydliwe słowa

Akcja @urlopwkraju ma na celu pomoc polskiej turystyce. Gwiazdy biorące w niej udział namawiają rodaków do spędzenie tegorocznych wakacji w kraju. Jedną ze znanych osobistości biorących w tej akcji udział jest Misiek Koterski, który wspiera ją za pomocą Instagrama.

Koterski postanowił pomóc branży turystycznej, której mocno zaszkodził koronawirus

„Wakacje w Polsce są cudowne, zawsze jak przeglądam zdjęcia z tych wspaniałych miejsc powracają wspomnienia, robi mi się ciepło na sercu i od razu pojawia się uśmiech na twarzy. Dlatego w tym roku postanowiliśmy spędzić urlop w kraju i tym samym wesprzeć nasz rodzimy biznes i akcję @urlopwkraju” – napisał Misiek pod zdjęciem jego rodziny z wypadu nad morze.

Zobacz również: Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zdjęcia, które zamieścił pod tym wpisem Misiek Koterski pochodzą z wakacji spędzonych przez niego i jego rodzinę, w ostatnich latach w Polsce. Jednak nie wszyscy zrozumieli zamiary aktora i posypały się na niego gromy.

„Ale wam fajnie, a ja muszę zasuwać, żeby klientowi mieszkanie wykończyć. Czemu aktorem nie zostałem?” – można wyczytać w komentarzu.

Misiek, który zazwyczaj szybko znajduję ciętą ripostę, tym razem także nie zawiódł.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„W tajemnicy ci powiem, że ja też muszę zasuwać”

Misiek Koterski tak jak wiele innych gwiazd przyłączył się na Instagram do akcji urlop w kraju, żeby wspomóc branżę turystyczną, którą dotknął koronawirus.
Misiek Koterski, przez koronawirus wsparł akcję urlop w kraju, screen Instagram

Źródło: Interia

Polecamy także:

Radykalna decyzja rządu ws. koronawirusa

Grabowski powiedział co sądzi o Kaczyńskim. Opozycja w szoku

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują