Prokop broni Quebo. Jego wygląd to ustawka?
Quebo/ screen YouTube

Quebonafide (Jakub Grabowski) był gościem Dzień dobry TVN, gdzie tematem była jego metamorfoza oraz dziewczyna, którą jest Natalia Szroeder. To właśnie z Natalią, Quebo nagrał swój powrotny teledysk pt. „Jesień”, który jest także częścią „Romantic Psycho”. Nie ulega wątpliwości, że zmiana wizerunku przez Quebo była olbrzymim zaskoczeniem dla tysięcy fanów. Na pierwszy rzut oka widać jego brak tatuaży, które mu towarzyszyły w chwilach zdobycia największej popularności. Opinię na ten temat są jednak bardzo mocno podzielone. Z jednej strony pod adresem Quebo pada zarzut, że cała metamorfoza jest robiona dla rozgłosu i przede wszystkim dla pieniędzy. W takiej sytuacji w obronie rapera postanowił stanąć Marcin Prokop, który rozmawiał w TVN z Kubą.

Prokop broni Quebo

Jakub Grabowski, znany szerzej jako Quebonafide był w zeszłym tygodniu gościem programu Dzień dobry TVN, gdzie tematem była jego metamorfoza oraz dziewczyna, Natalia Szroeder. To właśnie z nią Quebo nagrał swój najnowszy teledysk pt. „Jesień”, który jest częścią, a także zapowiedzią albumu „Romantic Psycho”. Dla wielu fanów powrót Quebo w nowym wydaniu jest olbrzymim zaskoczeniem. Z ciała rapera zniknęły charakterystyczne tatuaże, które zdobiły jego skórę w największych momentach popularności. Na ten temat powstało wiele hipotez. Nie brakuje opinii mówiących, że Kuba zrobił to dla rozgłosu i pieniędzy. W takiej sytuacji w obronie rapera postanowił stanąć Marcin Prokop, który rozmawiał w TVN z Kubą.

Quebonafide w Dzień dobry TVN

„Poczytałem trochę komentarzy. niektórzy piszą, że „ustawka dla kasy”, że Quebo „stracił wiarygodność”, że „udaje”. A ja myślę, że jest dokładnie odwrotnie. Że tą kreacją potwierdza swoją klasę – jako artysta. Bo sztuka, która podoba się wszystkim i jest przez wszystkich zrozumiała, jest równie wartościowa, co landszaft z jeleniem. Rolą artysty jest mądrze prowokować, drażnić, budzić niepokój, zmuszać do myślenia, bawić, wciągać publiczność w grę, nabierać ją, zmieniać się, traktować siebie jako tworzywo nieustającej kreacji”

– ocenił gospodarz „Dzień dobry TVN”.

„I to, co w tej chwili robi Quebonafide – a co kiedyś zrobił m.in. Joaquin Phoenix (vide: film „I’m Still Here”) – jest moim zdaniem znakomitym wypełnieniem tej roli. A że robi to dla promocji płyty? No jasne, a co ma robić artysta, jak nie znajdować sposoby, żeby jego sztuka trafiła jak najszerzej? Siedzieć w piwnicy i czekać, aż ktoś go tam znajdzie…? Tyle ode mnie, pysiaczki”

– napisał Prokop.

Czytaj też: Tragiczny wypadek Tesli! Raport potwierdził najgorsze

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Quebonafide (Jakub Grabowski) był gościem Dzień dobry TVN,  gdzie tematem była jego metamorfoza oraz dziewczyna,  którą jest Natalia Szroeder...
Quebo/ screen YouTube

Polecamy także:

Nie żyje 15-letnia aktorka. Ta śmierć to wstrząs dla całego świata

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gdy to zobaczysz już nigdy nie kupisz wędliny. Przerażające fakty

Wojewódzki się wygadał – jest już nowa dziewczyna. To była kolegi

Polecamy również:

Elton John wybuchł płaczem na scenie! Przerwał koncert

Tragiczne wieści. Paweł Królikowski na krawędzi życia i śmierci