Roksana Węgiel przerwała milczenie. Plotki o ślubie nie były wyssane z palca…

Roksana Węgiel nigdy nie ukrywała, że bardzo zależy jej na jak najszybszym zaślubinach ze swoim wybrankiem. Według najnowszych plotek para zdecydowała się już na zalegalizowanie swojego związku. Wiele wskazuje na to, że piosenkarka i producent muzyczny planują… kolejny ślub.

Roksana Węgiel, znana również jako Roxie, od dawna podkreślała, jak ważne są dla niej kwestie związane z rodziną i formalizacją związku. Niedawno media obiegły informacje, że artystka i jej partner, producent muzyczny Kevin Mglej, są już po ślubie cywilnym. Dowodem na to miała być zmiana nazwiska Roksany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) na Roksana Węgiel-Mglej​.

Roksana Węgiel i ślub w tajemnicy?

Jak się okazuje, to nie koniec planów małżeńskich pary. Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują zorganizować kolejny ślub, tym razem kościelny. Piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, że przygotowania do ceremonii są już w toku. „Dużo się dzieje. Przygotowania trwają, także jest co robić” — zdradziła w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post​.

Mimo że Roksana podzieliła się ogólnymi informacjami na temat przygotowań, nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów dotyczących samej uroczystości oraz planowanej podróży poślubnej. „Nie powiem. Kochani, ja nie chcę nic zdradzać à propos ślubu. Tak jak mówiłam, to jest temat bardzo osobisty i tyle wystarczy. Biorę ślub, wszyscy o tym wiedzą. (…) Na pewno po ceremonii ukażą się jakieś zdjęcia” — powiedziała krótko.

Wszystko wskazuje na to, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują powiedzieć sobie „tak” przed ołtarzem już w te wakacje. Fani będą musieli jeszcze trochę poczekać na oficjalne zdjęcia z ceremonii, ale jedno jest pewne — artystka jest w pełni zaangażowana w przygotowania do tego wyjątkowego dnia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: