Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.
Małgorzata Rozenek-YouTube

Małgorzata Rozenek oszukała fanów umieszczając przerobione zdjęcie na swoim profilu Instagram- jest to kolejna manipulacja gwiazdy, tak przynajmniej twierdzą jej fani. Rozenek umieściła swoje zdjęcie w ciąży, które jest przerobione w programie Photoshop.

Jeden z portali dopatrzył się możliwej manipulacji ze strony celebrytki. Fani zaczęli komentować prawdopodobnie przerobione zdjęcie.

Rozenek szykowała się przez cały dzień na galę tygodnika „Piłka nożna”. Odwiedziła fryzjera oraz makijażystkę. Celebrytka wybrała na tą okazję piękną czarną suknię z golfem oraz długimi rękawami, suknia sięgała aż do samej ziemi.

Rozenek prawdopodobnie oszukała swoich fanów

Małgorzata Rozenek- Instagram

Czytaj też: Gwiazda kina miała wypadek! Pokazała zdjęcie – bolesne

Małgorzata Rozenek umieściła na swoim profilu Instagram dwa zdjęcia, to właśnie na tym drugim miała być manipulacja. Pierwsze zdjęcie przedstawia ją z mężem, a na drugim jest sama. Portal Plotek oraz uważni fani dostrzegli, że ktoś przerabiał zdjęcie Rozenek w programie Photoshop. Nie wiadomo, czy zdjęcie przerobiła sama Małgorzata, czy ktoś kto zajmuje się jej mediami społecznościowymi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ponieważ to nie był pierwszy raz kiedy gwiazda przerabiała swoje zdjęcia, bo już w przeszłości Rozenek oszukała próbując wydłużyć sobie nogi. Tym razem natomiast Rozenek pozuje w ciąży, ale można zobaczyć, że zdjęcie nie wygląda naturalnie ponieważ górna krawędź szafki jest nienaturalnie wygięta. Prawdopodobnie gwiazda chciała wyszczuplić lub wydłużyć nogi.

Czytaj też: Gwiazda TTV skatowana! Pokazała drastyczne zdjęcie -wszędzie krew

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze:

Ojć, szafka przy pupie dziwnie się rozszerza

„Wiadomo hormony buzują, ciało się zmienia, ale zamiast cieszyć się z dziecka to nieeee, lepiej jest udawać, że ma się idealną figurę”   

„Na drugim zdjęciu szafki przy pupie są wykrzywione, a w odbiciu w lustrze proste – ewidentnie wjechał Photoshop lub podobna aplikacja

– skomentowała kolejna osoba

Źródło: pikio.pl

POLECAMY:

Oto kim jest mama Julii Wieniawy. Szczęki opadają

Chylińska przez łzy ujawniła długo skrywany sekret-ma poważnie chore dziecko?

Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Będziecie w szoku!

Wnuk Lecha Wałęsy usłyszał wyrok. Ale to nie koniec

Skrzynecka zdradziła stan zdrowia Królikowskiego: To się działo już długo wcześniej