Polaków wryło! Wojewódzki ujawnił wielki sekret- co na to Górski?
Robert Górski/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki i Robert Górski rozmawiali razem w TVN na legendarnej kanapie u Kuby. Obaj panowie od lat słyną ze sporego poczucia humoru. Z tego też powodu Król TVN postanowił zadawać swojemu gościowi naprawdę mocne pytania. W najnowszym odcinku programu padły między innymi kwestię małżeństwa oraz dzieci. Jak w takiej sytuacji przebiegała obu Panom rozmowa w studiu? Czy doszło do jakieś ciekawej wymiany zdań?

Czytaj też: Wojewódzki przesadził! Mieszkańcy tego miasta będą wściekli!

Robert Górski Pochodzi z rodziny robotniczej osiadłej w Warszawie w latach 60. Jego matka była krawcową, a ojciec kierowcą autobusu. Za namową matki ukończył technikum mechaniki precyzyjnej na Kamionku. Po zdanej maturze studiował biologię, lecz jej nie ukończył. Następnie odbył zasadniczą służbę wojskową, po czym ukończył polonistykę na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie jest sławny przede wszystkim za sprawą gry w Kabarecie Moralnego Niepokoju oraz  gry w serialu „Ucho Prezesa”.

Czytaj też: Szokujące informację o Kubie i Annie z Rolnik szuka Żony!

Górski i Wojewódzki

Kuba Wojewódzki i Robert Górski rozmawiali razem w TVN na legendarnej kanapie u Kuby. Obaj panowie od lat słyną ze sporego poczucia humoru. Z tego też powodu Król TVN postanowił zadawać swojemu gościowi naprawdę mocne pytania. W programie padły kwestię dotyczące między innymi małżeństwa oraz dzieci. Komik przyznał,  że aktualne życie bardzo mu pasuje. Na dodatek nie dawno na świat przyszło mu dziecko. Górski również przyznał,  że w programie u Kuby może odpuścić mówienie „mądrych żartów”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Kuba Wojewódzki i Robert Górski rozmawiali razem w TVN na legendarnej kanapie u Kuby. Co się działo u Króla TVN? ByloByło ciekawie!
Robert Górski/ screen YouTube

Myślałem też o nowym dziecku i udało się. (…) Dziecko ma 8 miesięcy. (…) Ma na imię Malina – chwalił się Górski.
,,Podoba mi się instytucja małżeństwa – zapewniał artysta. Postanowiłem zniszczyć swój wizerunek grzecznego chłopca, który stosuje inteligentny żart, bo u ciebie można pozwolić sobie na więcej – mówił Robert Górski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.
Jak uprawiasz seks to też się śmiejesz? – pytał dziennikarz? -,,Czasem się zaśmieję, jak mnie coś załaskocze. (…) Ale generalnie seks to poważna sprawa. Jak to mówią „z fiu**m nie ma żartów” – ironizował. 

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. To co ujawniła jest straszne
Adamczyk u Kuby. Wszyscy byli w szoku, co wyznał aktor!
Lewandowski otwiera nowy biznes. Nie uwierzycie co to!
Rolnik szuka Żony: Szok! Faworytka opuściła program!
Siwiec puściły nerwy! Zrugała swoich fanów