Kuba Wojewódzki przeżywa ciężkie chwile? Ostra odpowiedź Króla TVN!
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN. W ostatnim czasie sporo się mówiło na temat jego domniemanego romansu z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość, którą jest od lat Anna Mucha. Dziennikarz od lat budzi skrajnie emocje w polskim społeczeństwie. Wszystko to zasługa jego poglądów oraz żartów na bardzo skrajnie delikatne tematy. W środowisku często można się spotkać ze stwierdzeniem, iż Kuba nie ma żadnych przyjaciół. Taka tendencja miałaby wynikać z jego ciężko i mocno luzackiego stylu bycia, który wielu osobom nie może przypaść do gustu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w „Rolnik szuka Żony”! Marlena zdecydowała się na ostateczny krok

Kuba Wojewódzki ma bez wątpienia bardzo ciężki charter. Potwierdził to chociażby jego związek z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość. Anna Mucha była z Kubą przez ponad cztery lata. Oficjalnym powodem ich rozstania miało być mało dojrzałe podejście do życia ze strony dziennikarza. Według plotek Mucha chciała ułożyć sobie życie na stałe z gwiazdorem TVN, lecz ten nie był taką opcją zainteresowany. Ostatecznie Mucha (M jak Miłość) od Kuby odeszła, a w kręgach Króla TVN zaczęto coraz więcej mówić o jego ciężkim i trudnym do wytrzymania charakterze. W jednym z wywiadów Wojewódzki postanowił odnieść się do tych mocnych stwierdzeń oraz komentarzy.

Czy Kuba Wojewódzki (samozwańczy król TVN) nie ma przyjaciół?

Kuba Wojewódzki to król TVN. Sporo się mówiło na temat jego domniemanego romansu z gwiazdą TVP i serialu M jak Miłość, którą jest od lat Anna Mucha.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki się doigrał! Dostał w twarz na antenie TVN

  • Konsekwencja niektórych w opowiadaniu o tym, jak bardzo jestem samotny, chyba najdobitniej świadczy o tym, że są moimi przyjaciółmi. Tylko jeszcze o tym nie wiedzą. No bo jak wytłumaczyć taką głęboką troskę o katalog moich relacji z innymi? Podobno cnotę i jakość swoich przyjaciół można wypróbować wyłącznie w niedoli, a ja unikam stanu niedoli. Przyjaźń jest dla mnie słowem z listy słów mocno ekskluzywnych. Nie wycieram go po gazetach, bankietach czy wywiadach. Warszawa jest pełna przyjaciół, ale jak Darek Krupa zabija kogoś na pasach, to szybko się wyludnia… Boję się ludzi, którzy tak ochoczo drą ryja, ilu to mają przyjaciół. Jeśli siedzenie na placu Zbawiciela i patrzenie, czy inni nas widzą, jest aktem przyjaźni, to ja wolę być sam. Dla mnie wspólne dymanie szesnastolatek nie jest pasowaniem na przyjaciela. – wyznał Kuba Wojewódzki.

Wojewódzki to skandalista?

Dziennikarz odniósł się także do kwestii tego, że uchodzi za jednego z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w Polece. Dziennikarz na przekór stwierdził, że jest z tego po prostu dumny.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Znam tę tendencję i ze źle ukrywaną skromnością przyznam, że jestem z niej dumny. Choć jednocześnie mnie śmieszy i zastanawia. Jest nawet kilku notorycznych recenzentów mojego żałosnego istnienia. Jednym z nich jest muzyk Tymon Tymański, podający się dość wylewnie za mojego kumpla, wręcz przyjaciela. Tymon z gracją tygodnika „Grazia” czy „Party” opowiada o moich pieniądzach, sławie i jej braku, karierze i jej końcu. Będąc brutalnym, stwierdziłbym grubiańsko – beze mnie Tymona medialnie nie ma, bo kogo interesuje jego płytki buddyzm, dosyć wioskowe już karate czy zakurzone płyty. Więc żeruje na mnie jak PiS na Smoleńsku. – podsumował w swoim stylu król TVN.

Tagi: Kuba Wojewódzki, TVN, Anna Mucha

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Kurdej Szatan puściły nerwy! Fani są na nią wściekli
Wiktoria Gąsiewska upokorzona publicznie! Tych słów nigdy nie zapomni
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie są dla niej bezlitośni
Szokująca zagrywka w „The Voice of Poland”. Ich już nie zobaczycie
Rewolucja w „Mam Talent”! To się wydarzy w programie na żywo