Cały świat zamarł! Komisja znalazła ODPOWIEDZIALNEGO za podłożenie BOMBY

Udostępnij:

Sprawa dotycząca katastrofy prezydenckiego samolotu TU 154M do dziś wzbudza wiele kontrowersji. Do dziś nikt nie może być do końca pewien tego, co tak naprawdę wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem. 

Cień wątpliwości na całą sprawę rzucają przede wszystkim liczne nieprawidłowości w prowadzonym śledztwie zarówno przez stronę polską, jak i również rosyjską.

Wszystkie rewelacje i fakty dotyczące śmierci 96 pasażerów prezydenckiego Tupolewa powodują liczne spory w polskim społeczeństwie. Chociaż eksperci oraz członkowie komisji pod patronatem Prawa i Sprawiedliwości bezpośrednio mówią o bombie, nie wiadomo, czy słowo to znajdzie się w końcowym  raporcie. Szczególnie tę tezę rozpowszechnia jednak Wiesław Binienda, który w TV Republika zdradził nawet, kto miał podłożyć materiały wybuchowe na pokładzie prezydenckiego samolotu. Mieli to być rosyjscy agenci.

– Nie jest istotne czy samolot był na 100, 50, czy 20 metrach, kiedy nastąpiła ta eksplozja. Nie dlatego eksplodował samolot, że był na wysokości większej lub mniejszej. Czy był we mgle, czy bez mgły. Eksplodował, bo ktoś podłożył bombę i spowodował eksplozję tej bomby – stwierdził stanowczo Binienda.

– To nie był wypadek, to był zamach. Mało tego, możemy powiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny, ponieważ ładunki, które zostały zainstalowane w slocie, nie mogły być zainstalowane w Polsce, tak że odpowiedzialna za eksplozję w skrzydle jest Rosja.  – dodał także stanowczo członek komisji, czym zadziwił wielu Polaków.

 

loading...

7 thoughts on “Cały świat zamarł! Komisja znalazła ODPOWIEDZIALNEGO za podłożenie BOMBY

  1. Skoro bombę podłożyli Rosjanie zapewne podczas remontu tupolewa to czego BOR nie wykrył jej podczas odbioru samolotu. I tu mamy dwie odpowiedzi: 1) w Borze jest bałagan jakich mało 2) bomby nie było.

  2. Smutne jest to że nie odkryto sprawców. Smutne jest też to, że wokół takiej tragedii powstają takie słabe artykuły których tytuł nie odnosi się do treści.

  3. Wiadomo ,że to był zamach . Dlaczego do tej pory zniszczony samolot jest przechowywany poza Polską??
    Dlaczego samolot po remoncie przez rosyjskich mechaników nie został sprawdzony technicznie w Polsce zanim rozpoczął lot do Smoleńska ?????????

  4. To dla tego obsługa lotniska nie chciała pozwolić na lądowanie tylko trzymali samolot w powietrzu
    aż wybuchnie. Bo oni wiedzieli o ładunkach. A ocalałych dobijali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *