Odlot Merkel! PUBLICZNIE przyznała: Polska zostanie zmuszona …

Udostępnij:

Kanclerz Niemiec Angela Merkel nie potrafi już ukryć swoich dyktatorskich zapędów. Po kolejnych wygranych wyborach do Bundestagu, pokazuje swoją prawdziwą twarz.

Najwyraźniej niemiecka kanclerz, której obóz otrzymał od Niemców mandat zaufania na kolejne 4 lata, poczuła się całkowicie pewnie. Zdradziła bowiem, jakie są plany jej polityki europejskiej na najbliższy okres.

Gdy Merkel ubiegała się o kolejną kadencję w fotelu kanclerza Republiki Federalnej Niemic, nieco spuściła z tonu jeśli chodzi o lobbowanie za karaniem i szantażowaniem Polski na arenie UE. Niemcy mieli bowiem dosyć ciągłych przepychanek ze wschodnimi sąsiadami.

Jednak teraz jest już po wyborach, a kolejne cztery lata oznaczają kolejne „5 minut” CDU i jej liderki – Angeli Merkel. Tak bezpośredniej wypowiedzi oznaczającej, że Berlin wespół z Brukselą będzie usiłował zmusić rządy suwerennych państw do poszczególnych zachowań, jeszcze nie było. Czyżby pani kanclerz czekała na ten strategiczny moment?

Kanclerz Niemiec Angela Merkel za wszelką cenę chce zmusić państwa członkowskie do realizacji swojej wizji. Dzisiaj, w swoim wystąpieniu w Bundestagu, szefowa rządu w Berlinie wprost przyznała, że będzie chciała zmusić Polskę do czegoś, czego rząd tego kraju nie chce.

Stwierdziła, że poprze uzależnienie wypłat w funduszy spójności od “przestrzegania wartości” oraz … przyjmowania uchodźców. Wygląda zatem na to, że szefowej niemieckiego rządu niezmiennie bardzo zależy na przerzuceniu na polską stronę gorącego ziemniaka, jakim okazały się chordy tzw. uchodźców.

– Biorąc pod uwagę sytuację regionów, chcemy doprowadzić do tego, by w nowym budżecie UE znalazła się także gwarancja silnej polityki spójności. Mniej rozwinięte kraje nadal potrzebują wsparcia, a równocześnie fundusze strukturalne powinny wspierać wszystkie regiony, aby mogły stawiać czoło wyzwaniom – mówiła. Był to jasny sygnał w stronę państw Europy Środkowo-Wschodniej. „Chcecie większe dopłaty? To weźcie od nas trochę naszych problemów”.

17 thoughts on “Odlot Merkel! PUBLICZNIE przyznała: Polska zostanie zmuszona …

  1. Pani Merkel widac ze ma Pani naprawde powazne problemy ze stanem swojego Zdrowia Pisząc takie bzdóry dotyczące Polski Proszę nie zapominac że my jestesmy DUMNYM NARODEM nie takim JAK Tusk zdrajcą i cale PO STROSZYC TO pANI MOŻE SWÓJ RZAD DO DZIS NIE UTWORZYLA pANI KOALICJI BO nikt nie chce z Pania wspolpracowac i tu ma Pani problem psychiczny Nikt nigdy nie zmusi Polakow do niczego a juz Nie Pani

  2. Straszyć, to makrela może arabów których sobie ściągnęła dla zaspokojenia swoich zboczonych potrzeb, OD POLSKI I POLAKÓW, NIECH SIĘ TA SIEROTA PO HITLERZE, W DELIKATNY SPOSÓB ODPIER.OLI, PONIEWAŻ DO CHWILI OBECNEJ NIE ZOSTAŁY WYRÓWNANE RACHUNKI Z TYMI BANDYTAMI ZO POLSKI HOLOKAUST W CZASIE 2 WOJNY. Niech Makrela razem z przygłupem Macaronem oraz swoim pieskiem Tfu-skiem zajmie się swoją starą spróchniałą dupą, zamiast udawać że zna się na czymś tak zawiłym jak POlityka, DOSYĆ UDAWANIA ŻE SA LUDZIE RÓWNI I RÓWNIEJSI, JAK SIĘ KOMU NIE PODOBA POLSKIE PODEJŚCIE DO ŻYCIA, NIECH WYPIERDALA DO IZRAELA TŁUC SIĘ Z ARABAMI O PALESTYNĘ!!!

  3. DLACZEGO U NOWOCZESNYCH LEWAKÓW I PO OBJAWIANA –
    PRAWDA WYWOŁUJE STRACH I HISTERIE? BO KAŻDY LEWAK JEST LEWY, TO UCZNIOWIE SZATANA, ADAMA I EWY. DZIEDZICZĄ SZATAŃSKIE CECHY CHARAKTERU – EGOIZM, ZAZDROŚĆ I NIENAWIŚĆ. BRAK WRODZONEJ INTELIGENCI I MĄDROŚCI, ZASTĘPUJĄ CHYTROŚCIĄ, A INTRYGI, KŁAMSTWA, OSZUSTWA, ZABÓJSTWA, TO ICH MORALNA SIŁA NAPĘDOWA – STYL ŻYCIA, JAK W CHLEWIE, JAK ŚWINIA?, JAK KROWA? GDZIE CHAMSTWO, EGOIZM I PYCHA, TO ZNACZY – WIELKOŚĆ LEWACKIEGO CZŁOWIEKA, DLATEGO JAK SZATAN OD ŚWIĘCONEJ WODY, TO NOWOCZESNY LEWAK I PO OD PRAWDY UCIEKA!!!…………Dobrze że młodzi Polacy się przebudzają i Sprawiedliwą-Wolną- Zdrową Polskę budować chęć mają. Wskazać Wam jednak musimy,że w Polsce są takie ugrupowania Nowoczesna, PO-PSL,SLD których zadania są blokowania Polskiego rozwijania! Podsumowane co od 1990 roku PO-PSL-SLD i rządząca Nowoczesna lewica dokonała. W Polsce nic nie inwestowała tylko infrastrukturę likwidowała! W urzędach stanowiska po lewackich – kolesiach porozdzielała! Młodym Polakom nic nie zaoferowała, tylko za chlebem w świat powyganiała! Wszystko po to,aby tylko sama Polską rządziła,bo od środka moralnie jest już zgniła, nieuczona tylko szkolona i ćwiczona,a potwierdzeniem tego są fałszowane wybory! Z głębi serca Wam życzymy mądrości i rozwagi w tych wyborach co się zbliżają – wybierzcie tych, którzy też uczciwą, wolną i zdrową Polskę budować chęć mają. Jedyna w Polsce jest taka możliwość, że PiS wybieramy, bo tylko tak polskie dziedzictwo i kulturę zachowamy, bo PiS to są Polacy ludzie uczeni,moralnie dojrzali i służyć dla Polski i Polaków nie będą się bali. BÓG HONOR I OJCZYZNA!!!

  4. Dosyć tego – tyle lat pod ruskim butem a teraz mamy być pod brukselskim , berlińskim a może i izraelskim ? Niech nie straszą to Polsce zawdzięczają że dziś nie gadają po rusku. Rozkradli PL po 80 roku mając tu swoich pomagierow zdrajców PL. Niech nas wyrzucają z tej zepsutej UE.Ja nie głosowałem za rozbiorem Polski.

  5. Jak sobie franca narobiła problemów to niech je teraz trawi ze swoimi faszystami, lewakami, zbokami od Polski wara. Moze już czas aby wejsc zbrojnie do Berlina, niemiaszki nie mają nawet armi, czołgi, samoloty to stojący złom i zniewieściali żołday nawet nie potrafia przeciwstawić sie kolonizatorom ich ziemi. Na Berlin upokortzyć ten ludobójczy zlepek barbarzyńskich plemion jak odbyło się to pod Grunwaldem

  6. My to mamy szczęście!. Każdy kto z początku wydaje się oddanym sojusznikiem w końcu okazuje się być wyrafinowanym zdrajcą i szubrawcem który własne sukinsyństwo usiłuje przymusowo przerzucić na nas.

  7. Wycena stron internetowych a domen różni się między sobą. Wyceniając strony internetowe algorytmy biorą pod uwagę stronę główną i wszystkie podstrony. Natomiast wycena domen ma za zadanie wycenić samą domenę na podstawie jej popularności w internecie. Automat przy wycenie stron winnien być tak opracowany, aby rozróżniał te dwie metody. Przede wszystkim wszystkie automaty biorą pod uwagę ranking ALEXA, który odrywa jedną z podstawowych ról przy wycenie stron i domen.

  8. Po co nam jej dopłaty!?!?!?! Po prostu nie wpłacając składek na ten eurokołchoz będziemy mieli kasy wystarczającą ilość! Ograniczy się wyprowadzanie kapitału przez zachodnie firmy i kasa zostanie! Łaski bez!!!! A nachodźców sobie sama trzymaj u siebie!!!! My tego mętu nie potrzebujemy!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *