Polacy przerażeni! Nowe służby będą mogły wejść do mieszkań. Mają prawo strzelać…

Udostępnij:

Ministerstwo Środowiska powoła “zieloną policję”, która będzie miała specjalne uprawnienia. Agencja Bezpieczeństwa Ekologicznego dostanie broń oraz drony z kamerami.

Mało tego, dostaną prawo do wejścia bez zapowiedzi do domów i firm.

Na celowniku znajdą się głównie niepokorni samorządowcy.

Właśnie pojawił się projekt ustawy o specgrupie do zwalczania przestępstw ekologicznych – podała “Gazeta Wyborcza”. Główny Inspektorat Ochrony Środowiska powoła Agencję Bezpieczeństwa Ekologicznego (ABE).

Funkcjonariusze będą podlegali ministrowi Janowi Szyszce. Dostaną broń palną i będą mogli jej użyć przeciwko ludziom oraz zwierzętom. Do ich dyspozycji będą drony. Ale użyją ich tylko w przypadku podejrzeń, że ktoś szkodzi środowisku.

Oprócz tego, dostaną prawo wejścia bez zapowiedzi do zakładów i prywatnych domów.

Będzie im wolno rekwirować dokumenty firm, zatrzymywać i rewidować samochody, wstrzymać pracę fabryk albo oddanie budynków do użytku.

– Wyobraźmy sobie, że minister pośle służby z ostrą bronią do …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

7 thoughts on “Polacy przerażeni! Nowe służby będą mogły wejść do mieszkań. Mają prawo strzelać…

  1. Nie ma Prawa coś takiego przejść każdy musi mieć swoją prywatność. Jeżeli ktokolwiek czy policja bez nakazu ? To będzie dyktatura hmm ciekawe będzie łatwiej zwalić winne na człowieka niewinnego z takimi uprawnieniami

  2. Te ogłupiałe śmieci już nic podlejszego nie wymyślą,chyba jutru się dowiemy,że służby reżimu będą o północy wchodzić do domów i gwałcić,za przyzwoleniem Kaczyńskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *