Kaczyński ujawnił TĄ jedną rzecz o Tusku! W sieci zawrzało

Udostępnij:
To, że Donald Tusk i Jarosław Kaczyński nie darzą się wzajemną sympatią wiadomo nie od dzisiaj. Mimo upływu lat konflikt pomiędzy politykami wciąż rośnie i końca sporu nie widać.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości szuka sposobu na to, aby pociągnąć byłego premiera do odpowiedzialności karnej za lata, które Tusk miał realny wpływ na to co dzieje się w Polsce.

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu “Gazecie Polskiej” i zdradził, czego obecnie Donald Tusk obawia się najbardziej. Na polskiej scenie politycznej i w społeczeństwie zawrzało.

Rozmowa przebiegała w kontekście wygaszenia programu relokacji uchodźców oraz zachęcania państw należących do wspólnoty w tym również Polski do przyjmowania ogromnych ilości ludzi nachodzących głównie z Grecji oraz Włoch.

– Udało się uchronić Polskę przed szaleńczym narażeniem bezpieczeństwa obywateli i w gruncie rzeczy nieskuteczną akcją. Zastanawia mnie jednak brak aktywności przewodniczącego Rady Europejskiej. Dobiegł końca program, który on tak gorąco popierał, a teraz milczy – powiedział Jarosław Kaczyński.

Po chwili wyjawił, czego jego zdaniem najbardziej boi się Donald Tusk.

– Niektórzy twierdzą, iż powodem są…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

Zobacz również:

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *