Brytyjski rząd wypowiedział się o Polsce! Powinien to przeczytać KAŻDY

Udostępnij:
Europa nadal nie ma pomysłu, jak zapobiegać zamachom terrorystycznym. Tylko w ostatnich dniach doszło do czterech takich ataków.
Dzięki temu, że służby działają dobrze, a wśród polskich wyznawców islamu nie ma ekstremistycznych grup, nasz kraj jest jednym z najbezpieczniejszych państw na Starym Kontynencie – pisze w dzisiejszym numerze “Gazety Polskiej Codziennie” Klaudia Dadura.

Brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych wymieniło Polskę wśród najbezpieczniejszych kierunków na wakacje. Oprócz nas wskazano jeszcze takie państwa jak Islandia, Szwajcaria, Czechy czy kraje bałtyckie.

Nic dziwnego, skoro w Polsce nie doszło dotąd do żadnego zamachu terrorystycznego. Inne państwa europejskie zmagają się z nimi systematycznie. W ciągu ostatnich kilku dni doszło do czterech takich ataków.

Nie da się ukryć, że w Polsce jest też zdecydowanie mniej wyznawców islamu niż w zachodnich państwach UE. Żyje ich u nas mniej niż 10 tys. Czy stanowią zagrożenie? – Polscy Tatarzy zamieszkują nasze ziemie od 500 lat. Jest to inny nurt islamu niż ten, z którym mamy do czynienia w wypadku zamachów terrorystycznych.

Oczywiście wśród Tatarów może zdarzyć się osoba zradykalizowana.

Ale ogólnie w meczetach tatarskich nie nawołuje się do nienawiści.

Powinniśmy się skupić nie na ściganiu wyznawców islamu, ale…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

loading...

1 thought on “Brytyjski rząd wypowiedział się o Polsce! Powinien to przeczytać KAŻDY

  1. skoro tak jest jak podaje Brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych wymieniło Polskę wśród najbezpieczniejszych kierunków na wakacje. Oprócz nas wskazano jeszcze takie państwa jak Islandia, Szwajcaria, Czechy czy kraje bałtyckie.

    I TYM SAMYM ROBI POLSCE REKLAMĘ TO POWINNA POLSKA TO WYKORZYSTAĆ I zrobić super ośrodki do wypoczynku dla turystów, ale nie wystawić bajońskich cen.Polacy zarobią i Panstwo zarobi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *