To jest HIT! Janda chce “ratować Polskę”. Internauci szybko sprowadzili ją na ziemię. GENIALNE [FOTO]

Udostępnij:
Krysia Janda – ta sama, która bała się zwycięstwa Polski w Mundialu, która uskarżała się “Wyborczej”, że od 45 lat nie może znaleźć “w tym kraju” gosposi i którą wyśmiano ostatnio za bajdurzenie o autobusie do Cieszyna, gdzie istotną rolę odegrało wplecione mimochodem hasło: “konstytucja” – postanowiła raz jeszcze wesprzeć totalnych.

Tym razem w specjalnym spocie. Na efekty nie trzeba było długo czekać…

Chociaż przyzwyczaiła nas do tego, że od długiego czasu jest źródłem, z którego można nader obficie czerpać wszelkie antypisowskie mądrości i że nie zraża się nieprzychylnymi reakcjami, Janda umie zaskakiwać.

Tym razem wsparła totalnych… dobrym słowem. I trzeba przyznać, iż spot, jakim właśnie chwali się Platforma, jest czymś unikatowym – mobilizacja elektoratu Zjednoczonej Prawicy zdecydowanie jest zapewniona.

Tylko… czy o to chodziło?

“Idę na wybory, bo Polska sprawiedliwa, wolna, otwarta potrzebuje pomocy. Wszystko w Twoich rękach”

– grzmi Janda w krótkim filmiku wypuszczonym przez Platformę Obywatelską.

Zobaczcie sami:

>>>ZOBACZ NAGRANIE I ODPOWIEDZI INTERNAUTÓW<<<

2 thoughts on “To jest HIT! Janda chce “ratować Polskę”. Internauci szybko sprowadzili ją na ziemię. GENIALNE [FOTO]

  1. To ładnie ze strony Pani Artystki iż prezentuje postawę aktywną w kształtowaniu geopolitycznej postaci Polski.A ,że w sferze samorządowej tym bardziej warte pochwały.Wszak sadzę,że decyzja ta powstała po odebraniu określonych sygnałów generujące taką konieczność .Czy też inne przesłanki spowodowały taką aktywność.Nie zależnie co kierowało Panią przy podejmowaniu tej decyzji to warte jest uznania.Bo musiało to być poparte edukacją tematyczną.A każda edukacja nie zależnie od tematyki jest zjawiskiem pozytywny. Miłego dnia.CREO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *