Kora został pozostawiona sama sobie przed śmiercią. Powiedziała to przed śmiercią

Udostępnij:

Kora była jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek w historii. Jej talent mogliśmy podziwiać przez wiele lat. Niestety choroba w ostatnich dniach jej życia bardzo ograniczyła jej dalsze poczynania sceniczne oraz artystyczne.

Dodatkowo okazuje się dziś, że piosenkarka w pewnym momencie została pozostawiona sama sobie. Jej legendarny zespół Maanam odwrócił się plecami od swojej legendy i razem z nową wokalistką kontynuował działalność “Złotego Maanam”.

Artystka i jej fani nie kryli z tego powodu żalu do dawnych kompanów wokalistki. Sama Kora przed śmiercią zadała jedno ważne pytanie.

– Ciekawe, czy gdyby ktoś założył Gold Google, to firma Google nie miałaby nic przeciwko temu? I wszyscy przeszliby nad tym do porządku? – zapytała wokalistka w jednej ze swych publicznych wypowiedzi, a wielu fanów stanowczo stanęło po jej stronie.

Członkowie Maanam do dziś uważają, że nie rozumieją pretensji legendy zespołu oraz jej fanów.

loading...

1 thought on “Kora został pozostawiona sama sobie przed śmiercią. Powiedziała to przed śmiercią

  1. Psy szczekają a karawana jedzie dalej….. , kiedyś na pewno spotkają się tam wszyscy członkowie zespołu i zagrają Najwyższemu tak jak za starych dobrych czasów…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *