“Krzywdzicie dzieci!” Córka lesbijek ujawnia brutalną prawdę o wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne. Koniecznie przeczytaj

Udostępnij:
Hether Barwick – ujawnia brutalną prawdę o parach homoseksualnych wychowujących dzieci i niebywałej propagandzie środowisk LGBT.

Mówi wprost, że dzieci w związkach homoseksualnych cierpią.

Wspomina, że sama będąc małą dziewczynką, potrzebowała ojca.

Kobieta postanowiła napisać list otwarty, w którym ujawnia całą brutalną prawdę.

Media na całym świecie nagłaśniają sprawę. O liście pisały Daily Telegraph i CNSNews.com. U nas list Heather Barwick w języku polskim:

Drodzy członkowie LGBT – Ranicie Wasze dzieci!

Kochałam partnerkę mojej mamy, ale ona nigdy nie mogła zastąpić mi utraconego taty.

Członkowie społeczności LGBT – jestem Waszą córką. Moja mama wychowała mnie ze swoją partnerką na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Z moim ojcem żyła jako małżeństwo przez dość krótki czas.

Przed wyjściem za mąż była świadoma swojej orientacji, ale czasy były inne. Tak znalazłam się w miejscu, w którym jestem. Możecie sobie wyobrazić, że była to szalenie skomplikowana sytuacja.

Odeszła od taty, gdy miałam 2 lub 3 lata, aby dać sobie szansę na szczęśliwe życie z kimś, kogo naprawdę kochała – z kbietą.

Sąsiadujący kraj ogłosił wojnę informacyjną z Polską! Co się dzieje?

Mój ojciec nie był świetnym facetem, ani raz po rozstaniu nie pofatygował się, aby nas odwiedzić. Kojarzycie książkę „Heather ma dwie mamy”? (Popularna w USA książka dla dzieci z 1989 roku, traktująca przychylnie o rodzinie opartej na relacji homoseksualnej – przyp. red.).

To było moje życie. Moja mama, jej partnerka i ja żyłyśmy sobie w przytulnym małym podmiejskim domku.

W miłej, życzliwej i tolerancyjnej okolicy. Partnerka mamy traktowała mnie jak własną córkę. Z dobrodziejstwem inwentarza przyjęłam też jej znajomych gejów i lesbijki.

A może to oni przyjęli mnie? Tak czy owak, wciąż czuję, że homoseksualiści to….

…CZYTAJ WIĘCEJ!>>>

…CZYTAJ WIĘCEJ!>>>

loading...

2 thoughts on ““Krzywdzicie dzieci!” Córka lesbijek ujawnia brutalną prawdę o wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne. Koniecznie przeczytaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *