Prawda o małżeństwie Gessler wyszła na jaw. Fani w szoku

Udostępnij:

Kulisy jej odejścia od Piotra Gesslera długo pozostawały tajemnicą. Niedawno Magda Gessler wyjawiła je w słusznej sprawie.

To silna i pewna siebie kobieta. Magdalena Gessler niejednokrotnie udowodniła, że radzi sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Ale nawet ona miewała chwile słabości. Wtedy chciała wiedzieć, że jest przy niej mężczyzna, który pomoże jej w każdej sytuacji i bardzo się rozczarowała…

Przeszło trzy dekady temu gwiazda „Kuchennych rewolucji” przekonała się, że Piotr Gessler nie jest człowiekiem, z którym chciałaby żyć. Gdy podejrzewała u siebie nowotwór jajnika, mąż nie okazał jej empatii.

– Byłam przekonana, że dolega mi coś poważnego. Zwierzyłam się Piotrowi ze swoich obaw, a on wyszedł – wyznała restauratorka. – Gdy dzwoniłam na oddział onkologiczny na warszawskim Ursynowie, z jego strony nie było żadnej reakcji – wspominała z rozżaleniem.

Dla niej to był moment, który przesądził o przyszłości ich związku. W tamtej chwili dotarło do Magdy, że nie zamierza trwać w takiej obojętności.

– Miałam wtedy 33 lata i nie chciałam być sama ze swoją chorobą- podkreślała gwiazda, która jest tegoroczną ambasadorką kampanii „Diagnostyka Jajnika”.

Dzieląc się tym doświadczeniem, pragnęła dać wsparcie kobietom znajdującym się w podobnej sytuacji, w jakiej była ona. Na szczęście udało jej się stworzyć stabilny związek z lekarzem Waldemarem Kozerawskim. To on okazał się mężczyzną jej życia i… bardzo dba o zdrowie restauratorki.