Skandaliczne zachowanie Wałęsy na pogrzebie Busha. Zobaczył to cały świat! [WIDEO]

Udostępnij:

Kilka dni temu cały świat obiegła informacja na temat śmierci George Busha seniora. 41 prezydent Stanów Zjednoczonych był w świetle polskiej opinii publicznej uważany za bardzo bliskiego przyjaciela naszego kraju, któremu wiele zawdzięczamy.

Z tego też powodu do Waszyngtonu poleciała dziś z warszawskiego Okęcia delegacja na czele z prezydentem Andrzejem Dudą. Na pokładzie prezydenckiego samolotu nie zabrakło również Lecha Wałęsy, który kilka dni wcześniej zwrócił się z prośbą do kancelarii prezydenta o udzielenie pozwolenia na lot razem z głową państwa.

Bez wątpienia chyba mało kto myślał, że z tego nie wyjdzie “afera”. Były prezydent na lotnisku pojawił się ponownie w koszulce z napisem “Konstytucja”. W kuluarach słychać głosy, że w identycznym, a może nawet i w tym samym stroju Wałęsa pojawi się na pogrzebie prezydenta George Busha seniora.

Całą sprawę skomentowała posłanka Krystyna Pawłowicz, która nie kryła słów irytacji wymierzonych w stronę wątpliwej ikony Solidarności.

– Przecież taki strój to obraza zmarłego i jego rodziny. Nienawiść do Polski silniejsza niż wszystko inne… Nie zdziwiłabym się gdyby dyskretnie poproszono nienawistnika by wdział stosowne do sytuacji odzienie. Może to tylko strój na noc do samolotu .

-stwierdziła posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Niestety nasze przypuszczenia się sprawdziły, a były prezydent pojawił się na pogrzebie prezydenta George Busha w wcześniej wspomnianym stroju. Wszystko zostało uwiecznione na poniższym nagraniu.

>>>WIDEO<<<

4 thoughts on “Skandaliczne zachowanie Wałęsy na pogrzebie Busha. Zobaczył to cały świat! [WIDEO]

  1. Dopoki Bolek byl potrzebny zachodowi i mowoli mu co ma mowic i robic (pociagali go za sznureczki) to jeszcze sie chlopina jakos ‘prezentowal” ale jak juz jest nie potrzebny i sam gebe otworzyl i zaczal decydowac o swoich ruchach to…………. katastrofa!!!! Posmiewisko!!!! Wstyd!!!!!!!

  2. bolka wałęsatego powinni zostawić w USA prosił się aby o podwózkę a ze względu na chamskie zachowanie nie byli zobowiązani zabrać go w podróż powrotną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *