Koszmar na 18-ce! Odurzyli ją i zbiorowo zgwałcili. Decyzja prokuratury ZDUMIEWA!

Udostępnij:

Gwałciciele mieli spełnić na ofierze wszystkie swoje fantazje, wcześniej dosypując jej do drinka tabletkę gwałtu. Teraz na jaw wychodzą szokujące fakty, a prokuratura umarza śledztwo.

To miała być wymarzona impreza, koszmar Oli trwa do dziś. Dwaj koledzy mieli brutalnie zgwałcić ją w klubie. Świadkowie widzieli, że z dziewczyną jest coś nie tak, ale nie reagowali. Na urodzinach był też brat Oli, któremu jeszcze tej nocy zdołała powiedzieć o wszystkim, co się stało. To on poinformował rodziców, a ci policję.

Momentem, którym pamiętam, było to, że byłam prowadzona przez Denisa i Maćka. W klubie szliśmy schodami do góry. Robili mi to po kolei. Nie miałam po prostu siły, żeby ich odepchnąć, żeby cokolwiek zrobić. Po prostu mówiłam, żeby mnie zostawili. Mówiłam, że nie mam siły, że nie chcę, że po prostu nie, ale oni to robili – mówiła Ola w rozmowie z dziennikarzami TVN.

We krwi nastolatki znajdowały się ślady GHB, czyli tzw. pigułki gwałtu. Były to jednak na tyle znikome ilości, że biegły stwierdził, iż taka ilość substancji może występować w organizmie w sposób samoistny. Dlatego sprawę gwałtu Oli umorzono. Jego domniemani sprawcy …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<