Trzaskowski pokazał prawdziwe oblicze! Właśnie wkurzył połowę Warszawy.To jak się tłumaczy jest żenujące

Udostępnij:
Jeszcze na dobre nie rozsiadł się w prezydenckim stolicy, a już przyznaje, że będzie drożej. Rafał Trzaskowski – bo o nim mowa – zapowiedział, że mieszkańców Warszawy czekają podwyżki opłat. Nie byłby jednak sobą, gdyby sytuacji nie wykorzystał do ataku na rząd. I tak winą za podnoszenie cen opłat za śmieci i prąd obarcza nie siebie, lecz… Prawo i Sprawiedliwość.

Rafał Trzaskowski chyba nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystywał każdej okazji do ataku na PiS. Tym razem prezydent stolicy już mówi o podwyżkach cen za wywóz śmieci. Domaga się również od rządu… rekompensat dla samorządów.

Nie wykluczam podwyżek za wywóz śmieci, podobnie jak podwyżek za prąd wynikających z nieodpowiedzialnej polityki energetycznej PiS. Zrobię wszystko, żeby obciążenia dla warszawiaków były najmniejsze, czekam na rządowe rekompensaty dla samorządów.
– mówił w rozmowie z „Rzeczpospolitą” prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Trzaskowski był też pytany o to, że „Ministerstwo Środowiska, alarmuje, że Warszawa może stać się drugim Neapolem”. Odpowiedział, że…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

loading...

4 thoughts on “Trzaskowski pokazał prawdziwe oblicze! Właśnie wkurzył połowę Warszawy.To jak się tłumaczy jest żenujące

  1. I bardzo dobrze, powinien jeszcze poodbierac wszystkim mieszkańcom mieszkania i oddać je prawowitym żydowskim właścicielom. Taka była wola mieszkańców demokratycznej Warszawy. BRAWO TRZASKOWSKI.

    1. Nie pie***l prawicowy gamoniu. Nikt niczego nie będzie mieszkańcom zabierał. Lepszy Trzaskowski niż ten idiota, miernota PISowska ByleJaki, który nawet nie odróżnia warszawskiej Pragi od czeskiej Pragi

  2. To rząd PiSu jest odpowiedzialny za podwyżki cen prądu i śmieci bo to przez ich politykę w przyszłym roku dla wszystkich zdrozeje energia elektryczna. I to nieudolny rząd PiSu który popierają sami uposledzeni umysłowo ludzie doprowadza do podwyżek na wszystko i to w całej Polsce. Prąd, żywność, śmieci, nowe podatki, woda, demolowanie ustroju, niszczenie wymiaru sprawiedliwości – to tylko niektóre przykłady jak bardzo obecny rząd jest szkodliwy dla Polski i Polaków. Czy ktoś normalny może na nich głosować? Na pewno nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *