Doda uderza w TVN! Nie miała żadnych hamulców. Powiedziała całą prawdę o stacji

Udostępnij:

Stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie. Powodem tej tendencji są liczne manipulacje stacji oraz przede wszystkim opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju.

Niedawno w mediach było głośno o konflikcie na linii Agnieszka Szulin – Dorota „Doda” Rabczewska. Ta ostatnia nie tylko znajduje się w konflikcie z prezenterką TVN, lecz również i z całą stacją, która zabroniła jej wstępu na wszelkie galę.

Teraz popularna piosenkarka wyśmiała inicjatywę fanatyków stacji TVN. Pech chciał, że grafika z proTVNowską agitkę trafiła na tablice Dody, a ta nie odpuściła okazji żeby dowalić stacji.

„Wolne media” 😂od czego ?Bynajmniej nie od smyczy finansowej ,na której chodzicie. W zamian za to Niszczycie ludziom życie -kiedy pojawią się zasądzone prawomocnie przez sąd PRZEPROSINY DLA MOICH OCZERNIANYCH rodziców? Pare lat temu ,właśnie w świąteczny czas postanowiliście ich kosztem podnieść swoją oglądalność. „Wolne media”? Śmiechu warte! Ile zrobiliście banów artystom i innym mediom za to tylko dlatego że ktoś miały odwagę powiedzieć prawdę? Cenzura i hipokryzja – napisała w komentarzu Doda.