Mucha szokuje! Teraz pokazała wszystko. Panom się bardzo spodoba [FOTO 18+]

Udostępnij:

Anna Mucha dodała ostatnio zdjęcie, na którym w samych majtkach wije się na plaży. W ten nietypowy sposób złożyła życzenia świąteczne swoim fanom, Internauci nie do końca byli zachwyceni taką fotografią. W odpowiedzi na krytykę, aktorka dodała kolejne zdjęcie. Pokazała, jak trzyma w wodzie nagie piersi!

Dzień bez zdjęcia biustu, to dzień stracony. Taką zasadą kieruje się chyba Anna Mucha. Na jej profilu można znaleźć wyjątkowo dużo zdjęć, na których pozuje w biustonoszu albo z dużym dekoltem. Choć zwykle takie zdjęcia spotykają się z krytyką, to u Muchy często pojawiają się pozytywne komentarze. Jednak jej ostatnie zdjęcie, na którym jest w samych majtkach i wypina pupę na plaży, nie spodobało się wszystkim.

Chodziło o to, że zrobiła to podczas świąt. Aktorka postanowiła zareagować na negatywne komentarze. Nie wdawała się w dyskusje, ale opublikowała kolejną, odważną fotkę!

– Podobno ostatnio kogoś zgorszyłam … ups ! To się już więcej nie powtórzy – napisała.

Jej wierni fani docenili jej poczucie humoru i dystans do siebie. Dla innych, zdjęcie było pretekstem do wypisywania w komentarzach swoich fantazji. Najwyraźniej Musze nie przeszkadzają też wulgarne teksty, które internauci wypisują pod jej zdjęciami, tak jak i w tym przypadku. Gratulujemy dystansu do siebie i życzymy upojnych wakacji! No i oczywiście czekamy na kolejne zdjęcia…