Tusk przerażony. Mafiozo ujawnił całą prawdę sprzed lat!

Udostępnij:

Donald Tusk doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli całą opinię publiczną obiegną ujawnione, tajne informacje o jego przeszłości, będzie to koniec jego politycznej kariery. Zarówno on, jak jego koledzy z wczesnej PO, są w poważnych tarapatach.

A są w nich ponieważ prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński jest niezwykle zdeterminowany, by prominentnych polityków PO pozamykać w więzieniach. Lepsze okazji nie będzie, sprawa jest bardzo poważna, bo okazuje się, że na fotel premiera Tusk miał kroczyć przestępczą ścieżką.

Człowiek, który dziś twierdzi, że stoi na straży prawa i niezawisłości sądów, miał być powiązany z komunistycznymi służbami specjalnymi i… mafią. Dziś są ludzie, którzy mówią o tym wprost, nie bojąc się pozwów. Jak twierdzą, mówią prawdę, zatem nie mają się czego obawiać.

Nieżyjący już Wiktor Kubiak to menadżer kilku polskich piosenkarek, a także postać powiązana z komunistycznymi służbami specjalnymi i jeden z inspiratorów powstania KLD, pierwszej partii Tuska. Partia ta zapoczątkowała niewyobrażalną grabież majątku narodowego i korupcję na nieznaną wcześniej skalę. Po latach nikt nie ma już wątpliwości, że Kubiak był jednym z głównych reprezentantów interesów postkomunistów w III RP. Przy tym był jednym z najbliższych ziomków Donalda Tuska

“Znani politycy wspierali „Pruszków”! Tusk, Rabiej, Piskorski, Lewandowski, Bielecki!”

– Donald Tusk, Janusz Lewandowski, Jan Krzysztof Bielecki, Paweł Piskorski, cała późniejsza polityczna elita. Był to w 1989, a już w styczniu 1991 prezydent Wałęsa powołał rząd Bieleckiego. Bez pieniędzy Kubiaka i „pułkowników” nie byłoby ani tego rządu, ani spektakularnych karier większości z tych polityków. Zrobili na tym wiele świetnych interesów – opowiada Wojciechowi Sumlińskiemu “Masa”, najsłynniejszy świadek koronny w Polsce.

O pracownikach wywiadu wojskowego, gangsterach oraz ich interesach z rządzącymi Polską:

Kubiak nie krył się ze znajomością z Żemkiem. Widywałem go z Wiktorem dziesiątki razy, w biurze, na lunchach w Marriotcie. Żemek też chodził w wojskowym wywiadzie i to też nie było dla nas tajemnicą. Razem ukręcali duże pieniądze, przy których to, co nam wpadało z haraczy, „tirów”, prostytutek, czy narkotyków, to drobne. W tamtym czasie imponowało nam, że trzymamy z takimi ludźmi. Było poczucie przynależności do kasty rządzącej, najwyższe kręgi. Mieli haki na wszystkich i trzęśli tym całym bagnem. „Starzy” pracowali pod ich dyktando, a oni wyświadczali przysługi. – Przysługi? – Tak, przysługi. Na przykład, gdy trzeba było uzyskać wielomilionową dotację, wyprać pieniądze, zrobić w mediach trochę propagandy, coś lub kogoś wykreować albo napiętnować, wyciągnąć z aresztu, załatwić świadectwo lekarskie, immunitet albo korzystny wyrok. Robili takie rzeczy setki razy i byli w tym naprawdę świetni.

* O kontrolerze NIK, Falzmannie, który badając aferę FOZZ „umarł” w niejasnych okolicznościach: Kubiak z Paradowskim śmiali się później, że wszyscy kupili „zawał” Falzmanna i że w sumie nawet „zgrabnie to wyszło”. Skompromitować, oskarżyć, postawić przed sądem, zamknąć w więzieniu, w którym może potem się powiesi – tak to działało. Zniszczyć reputację, odebrać wiarygodność, a dopiero na końcu życie pozorując samobójstwo – wszystko w takiej kolejności, to rozumiem. Ale „zawał serca”?

Dziś wiemy już, że Donald Tusk miał wiedzę na temat mnóstwa politycznych morderstw i działaniach “seryjnego samobójcy” od początku lat 90. aż do dziś. Nigdy jednak nie podzielił się tą wiedzą z organami ścigania, ani rzecz jasna ze społeczeństwem. Były premier doskonale wkomponował się w nową rzeczywistość i “po trupach” wspinał się na najwyższe szczeble władzy. Ponadto, dzięki kontaktom z niemieckim wywiadem w latach 80., zyskał sympatię Angeli Merkel, która wyciągnęła go z Polski, gdy wybuchła afera podsłuchowa.

1 thought on “Tusk przerażony. Mafiozo ujawnił całą prawdę sprzed lat!

  1. polowa ludzi w polsce nie potrafi sobie nawet wyobrazic,jak wiele szkod wyrzadzil polsce ten kaszub o lodowatym spojrzeniu swych szklanych oczu! ujawnienie okolicznosci wielu samobojstw , nieszczesliwych wypadkow i naglych zgonow,bedzie niewatpliwie ciekawa lektura. bardziej interesujaca okaze sie rola tuske w wielu tych zbrodniach. dziwi to.ze nie przedstawiono temu kolesiowi ani jednego zarzutu,jego licznych przestepstw kryminalnych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *