Komorowski odleciał! Za te słowa powinien trafić do więzienia

Udostępnij:

Bronisław Komorowski odleciał. I to nie na żarty. Były prezydent Polski udzielił skandalicznej wypowiedzi, która bez wątpienia przejdzie do historii. Ciarki przechodzą po plecach na myśl, że ten człowiek pełnił najwyższy urząd w państwie. 

Komorowskiego kojarzymy głównie z głupimi wpadkami, brakiem umiejętności zachowywania się na salonach czy problemami z ortografią. Jednak to – niestety – nie wszystko.

Okazuje się bowiem, że były prezydent naszego kraju ma ogromny sentyment do siewców najbardziej zbrodniczej ideologii w historii Europy. O to miano komuniści mogli rywalizować tylko z nazistami.

Słowa Komorowskiego, które wypowiedział w „Kropce nad i” u Moniki Olejnik, są nie tylko zastanawiające w kontekście światopoglądu byłej głowy państwa, ale też jawnie antypolskie. To nie dziwi, zwłaszcza zważając na fakt, że Bronisław Komorowski świetnie odnajdywał się w obozie Platformy Obywatelskiej.

Odleciał

Najpierw polityk związany z PO stwierdził, że „Żołnierze Wyklęci nie są wzorem do naśladowania”. – Ci ludzie zapędzeni przez komunistów do lasu zapłacili straszną cenę. Są warci pamiętania i współczucia. Ale zjawisko jako takie nie kwalifikuje się za wzór do naśladowania – oświadczył.

Komorowski, podejrzewany o działalność agenturalną na rzecz Rosji (bo przecież to Sowieci wymordowali Żołnierzy Wyklętych niemal co do jednego), stwierdził też, że… Ten cytat po prostu trzeba przeczytać. I najlepiej zastygnąć w refleksji. – To była jednak walka bratobójcza – polskich antykomunistów z polskimi komunistami – powiedział.

Nie zdobył się jednak na podkreślenie faktu, że ta „bratobójcza walka” toczyła się o polską państwowość. „Polscy” komuniści zaprzedali przecież Ojczyznę Stalinowi i przez lata służyli Sowietom, czyniąc z naszego kraju podnóżek Moskwy. Komorowski najwyraźniej uznał, że nie było to nic złego, a walka z powojennymi komunistami była czymś „niegodnym naśladowania”.

2 thoughts on “Komorowski odleciał! Za te słowa powinien trafić do więzienia

  1. Wystarczy przeczytać książkę Sumlińskiego pt. “Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”,który stworzył ją na podstawie dowodów rzeczowych i koronnych świadków.Książka pokazuje świat mafijny i przestępczy ludzi z obecnej opozycji,którzy w sercu nigdy nie mieli dobro Polski.Warto ją przeczytać,by zrozumieć mechanizm niszczenia Polski.

  2. wystarczy posiadac minimum wiedzy na temat kolaboracji polskich komunistow i zydow z gestapo! to przerazajaca wiedza. kto w polsce znal prawde o takich “patriotach” ,jak nowotko,buczek,spychalski,cyrankiewicz i tysiacach innych/?/ nawet taka lachudra,jak mazowiecki,pozniejszy premier polski,domagal sie ostatecznej rozprawy z lesnymi i powojennej opozycji ! moj wuj,pplk. karpinski,znalazl sie w drugiej grupie /po zamordowanej, okolickiego-niedzwiadka/ wiezionej na rakowieckiej i przeznaczonej do rozwalki! w grupie tej znajdowal sie tez marian spychalski,pozniejszy minister obrony narodowek/sic!/ na skutek roznych dzialan i przypadkow /interwencja prezydenta usa,dot.wuja i jego zony,narcyzy karpinskiej a takze interwencji bieruta w moskwie u samego stalina…!/ ze wspomnien wuja wynikalo,ze spychalski,wg. wywiadu ak byl zwykla kanalia,ktora po wojnie,okazala sie zwykla wtyczka,w wiezieniu na rakowieckiej. najnowsza historia polski,jest nie tylko okrutna ale tylez pokretna co nieznana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *