To zdjęcie zszokowało i chwyciło za serce wszystkich! Setki tysięcy udostępnień [FOTO]

Udostępnij:

To zdjęcie chwyta za serce. Wykonano je w Montanie w Stanach Zjednoczonych. Widać na nim przemarzniętą gęś, otulającą skrzydłami szczenię. Dzięki niej maleńki psiak nie wychłodził się na śmierć.

Fotografię przedstawiającą niezwykłą przyjaźń pomiędzy zwierzętami opublikował w sieci jeden z internautów. Udostępniono ją ponad 230 tysięcy razy!

Zdjęcie powstało pod koniec stycznia bieżącego roku. Wykonano je w Montanie w Stanach Zjednoczonych. Internauta, który opublikował fotografię w mediach społecznościowych napisał, że początkowo myślał, iż gęś zamierza zaatakować szczeniaka.

Po chwili zobaczył, że chwyciła psiaka dziobem, przyciągnęła do siebie i otuliła skrzydłami. Szczenię prawdopodobnie zostało porzucone niedługo po narodzinach. Dzięki gęsi, która je ogrzała nie wychłodziło się na śmierć.

Poruszające zdjęcie, przedstawiające niezwykłą przyjaźń szybko rozeszło się w sieci. Udostępniono je ponad 230 tysięcy razy. Historia zakończyła się dla zwierząt szczęśliwie. Portal animaloversnews.com poinformował, że opiekuńcza gęś i szczeniak znaleźli wspólny dom.

A man finds a goose that was shaking with cold stuck to a pole in Montana. When approaching, the surprise is capital….

Opublikowany przez Suzanne PadaPetra Środa, 30 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *