Kolejna kompromitacja Żyły w TZG! “Żal było patrzeć” [WIDEO]

Udostępnij:

Za nami kolejny odcinek “Tańca z gwiazdami”. Justyna Żyła po raz kolejny wypadła delikatnie mówiąc… nie najlepiej. Zanim na parkiecie pojawili się tancerze, prowadzący mieli ważne ogłoszenie. W tej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jury pozostanie trzyosobowe. Z powodu kontuzji Michał Malitowski musiał zrezygnować z uczestnictwa w programie z powodu kontuzji.

W zeszłym tygodniu Justyna Żyła usłyszała od jury wiele krytycznych słów. Dlatego przez tydzień ostro trenowała razem z Tomaszem Barańskim. W tym odcinku wykonali fokstrota… i poszło trochę lepiej. Przyznali to Jordan i Grabowski. Pavlović, która najmocniej krytykowała Żyłę w zeszłym tygodniu, wciąż nie była zachwycona.

Tym razem jednak oszczędziła wrażliwej celebrytce gorzkich słów i nie zwracając się do niej, skierowała swoje słowa do jej partnera tanecznego.

“Słuchaj Tomka i pracuj nad wszystkim” – radziła.

Ten gest przez internautów został odczytany jako mocna zniewaga i jawne określenie swojej dużej niechęci do Justyny Żyły

W obronie swojej partnerki wystąpił Barański, który zapewnił, że Żyła bardzo ciężko ćwiczyła. Mimo jego słów Pavlović dała 2, a Jordan 3. Od Grabowskiego wpadło 6 – razem 11 punktów.

1 thought on “Kolejna kompromitacja Żyły w TZG! “Żal było patrzeć” [WIDEO]

  1. Zarz PO KATASTROFIE ginęło w niejasnych okolicznościach wiele osób. Jednym z pierwszych był szef Tajnej Kancelarii Tuska. Swego czasu miałem całą listę taki przypadków. Uważam, że nie tylko ja podejrzewałem dokonywanie zabójstw niewygodnych świadków, ale nikt głośno o tym nie mówił, A BYŁY TO MORDERSTWA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *