Boczek z „Kiepskich” przeżył koszmar! Trwa walka o życie (Film)

Udostępnij:

Świat według Kiepskich Gnatowski. Dariusza Gnatowskiego, szerzej znanego jako Arnold Boczek nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta zabawna postać, która od samego początku gości na antenie telewizji Polsat w serialu „Świat według Kiepskich” na zawsze już zapadnie w pamięci fanów polskich seriali.

Postać Arnolda Boczka jest delikatnie mówiąc prosta. Przerysowane zachowania, mimika, specyficzny sposób wysławiania się i zamiłowanie do jedzenia oraz oczywiście… alkoholu. Wesoły, beztroski i mało rozgarnięty. Tak właśnie w skrócie można by opisać postać w jaką wcielił się Dariusz Gnatowski w serialu „Świat według Kiepskich”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczyt żenady? Producenci “Kiepskich” właśnie ogłosili konkurs dla widzów! Trzymajcie się… (film)

Mało kto jednak wie, że aktor przeszedł przez piekło. Dopadła go choroba, z którą długo sobie nie mógł poradzić. W pewnym momencie było tak źle, że aktor zmuszony był usiąść na wózek inwalidzki, a co gorsza groziła mu amputacja nogi.

Świat Według Kiepskich Gnatowski. Walka o życie

Świat Według Kiepskich Gnatowski, Polsat
Świat Według Kiepskich Gnatowski, Polsat

Cukrzyca. Tak brzmiał wyrok. Dodatkowo niezdrowy tryb życia potęgowały objawy choroby. Dariusz Gnatowski w wielu wywiadach podkreślał jak trudno było mu rozpocząć równą walkę z chorobą:

– Przez pewien czas jeździłem na wózku inwalidzkim, bo miałem kłopoty z nogą. Dopiero wtedy zauważyłem, jak wygląda świat z takiej perspektywy – wyznał rozmowie z Twoim Imperium.

Nadszedł taki moment, że nie miał wyjścia. To już była walka o życie. Zaczął brać leki, regularnie ćwiczyć i drastycznie zmienił dietę. Efekty są wręcz powalające! Dziś Dariusz Gnatowski nie przypomina już tego samego Arnolda Boczka co kilka lat temu.

CZYTAJ TAKŻE: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Dzięki uporowi oraz wielkim wsparciu swojej żony, aktor pozbył się już ponad 25 kilogramów! Różnicę jak na dłoni widać w nagraniach:

Dariusz Gnatowski ponad 25 kg temu

https://www.facebook.com/kiepscy/videos/1293153394175880/

Pozostaje nam jedynie pogratulować i życzyć dalszych sukcesów w walce o zdrowie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)
Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)
Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)
Kompromitacja Schetyny przed kamerami. Pytanie dziennikarza go zatkało. To trzeba zobaczyć (film)

, , , ,