Adamowicz zaatakowała Andrzeja Dudę. Szczyt hipokryzji

Magdalena Adamowicz (Koalicja Obywatelska i Platforma Obywatelska)i prezydent Polski, Andrzej Duda raczej pod kątem politycznym oraz prywatnym za sobą nie przepadają. Powodem takiej sytuacji ma być przede wszystkim zdarzenie sprzed roku, kiedy to zginął Paweł Adamowicz. Dziś mimo tej tragedii Paweł Adamowicz jest wciąż postacią poważnie kontrowersyjną. Do dziś do myślenia mogą dawać jego błędnie sporządzone oświadczenia majątkowe. Na dodatek niedawno podobne problemy w tej sprawie miała jego żona. Dziś Adamowicz na każdym kroku podkreśla, że to hejt władzy i TVP spowodował śmierć jej męża.

Magdalena Adamowicz atakuje Andrzeja Dudę

Magdalena Adamowicz (Koalicja Obywatelska i Platforma Obywatelska) i prezydent Polski, Andrzej Duda raczej nie stoją po tej samej stronie barykady
Magdalena Adamowicz (Koalicja Obywatelska)/ screen YouTube

Niestety w tym wymiarze nie widać konsekwencji w codziennym działaniu po stronie europoseł z ramienia Koalicji Obywatelskiej i Platformy Obywatelskiej. Adamowicz niedawno zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym tradycyjnie nawoływała do walki z hejtem. Niestety przy tej okazji postanowiła również zaatakować Andrzeja Dudę. Nie ulega wątpliwości, że wpis europoseł ponownie wzbudził poważne kontrowersje wśród Polaków.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Mocne! Stuhr parodiuje gest Lichockiej. Dodał ostry komentarz

Magdalena Adamowicz praktycznie od samego początku podkreślał publicznie, że to działalność TVP doprowadziła do śmierci jej męża, którym był Paweł Adamowicz. Z tego powodu europoseł na każdym kroku podkreśla swój wkład w walkę z hejtem. Trzeba jednak powiedzieć, że swoim ostatnim wpisem całkowicie zaprzeczyła ideii, którą tak wytrwale wspiera. W pierwszej części wpisu polityk nawiązała do chęci zaprowadzenia braku nienawiści. Z kolei już druga część nawiązywała w dosyć chamski sposób do osoby prezydenta RP.

Magdalena Adamowicz i prezydent Polski, Andrzej Duda

Nie musimy się nienawidzić, nie musimy być w stanie wojny z UE, nie musimy mieć pseudo prezydenta kłamczucha a ceny nie muszą tak rosnąć. Gdańsk jak zawsze wybierze dobrze! #Kidawa2020 PRAWDZIWY prezydent – napisała w mediach społecznościowych Magdalena Adamowicz.

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →