Adamowicz atakuje rząd i TVP. Bardzo poważne oskarżenia

PiS, TVP, Magdalena Adamowicz  – wdowa po tragicznie zmarłym prezydencie Gdańska zabrała głos w sprawie domniemanych ataków na nowego marszałka senatu ze strony Telewizji Polskiej (TVP)

Czytaj też: Wojewódzki ostro o celebrytach. Dostało się też Woźniak-Starak!

W opinii europoseł działania TVP są niemal takie same,  jak w stosunku do jej męża,  który w jej opinii miał być bezpodstawnie atakowany przez rządowe media. Dziś według Magdaleny Adamowicz sytuacja się powtarza,  a celem ataków ma być nowy marszałek senatu  – Tomasz Grodzki.

Z kolei według według analizy Press-Service Monitoring Mediów, na antenie telewizji publicznej ukazało się ponad 30 materiałów negatywnych na temat Tomasza Grodzkiego, sporo neutralnych i ani jednego pozytywnego. W takiej sytuacji Magdalena Adamowicz uważa,  że nowe media publiczne powinny być całkowicie odłączone od wpływów partyjnych.

Zobacz również: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

Magdalena Adamowicz atakuje PiS i TVP

Miałam nadzieję, że po zabójstwie Pawła opamiętają się… płonne jak widać. Przyszła TVP musi być prawnie zabezpieczona przed partyjnym hejtem i zwykłą podłością. Już teraz trzeba nad tym pracować!

— stwierdziła Magdalena Adamowicz.

źródło: tvp.pl

POLECAMY: 

Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…
Edyta Pazura zalicza wpadkę w sieci. Ludzie nie mieli dla niej litości!
Panowie lepiej usiądźcie! Wieniawa pokazała gorące zdjęcia!
Big Brother to oszustwo? TVN zakpił z widzów! Prawda wyszła na jaw
Koniec Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego? Ujawniono kryzys

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →