Peja skomentował występ Andrzeja Dudy. Do przewidzenia

Udostępnij:

Andrzej Duda dwa dni temu wziął udział w Hot16Challenge2, co prędko skomentował raper Rychu Peja. Co legenda polskiego hip hopu powiedziała na temat występu głowy państwa? Raczej miłe słowa to nie będą.

Zobacz również: Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Poszukiwani świadkowie!

Hot16Challenge2 to przede wszystkim inicjatywa, która ma na celu zebranie pieniędzy na polską służbę zdrowia w walce z epidemią COVID-19 (koronawirus). W akcji zaangażowało się wiele sław zarówno ze świata show biznesu, lecz również i polityki. Z tego drugiego grona wytypowany przez rapera Zeusa został Andrzej Duda.

Andrzej Duda, Hot16Challenge2 i Rychu Peja

Andrzej Duda w zeszłym tygodniu został wytypowany przez Zeusa do wzięcia udziału w akcji Hot16Challenge2.  Zadaniem inicjatywy jest przede wszystkim zaangażowanie jak największej liczby znanych osób,  które prócz utworu muszą także złożyć datek na polską służbę zdrowia i zachęcić do tego inne osoby.

Jak do tej pory utwór rapowany przez prezydenta w serwisie internetowym YouTube obejrzało  ponad 4.5 miliona internautów. Warto dodać,  że praktycznie po połowie rozłożyły się głosy w kwestii oceny występu głowy państwa.

Dziś na temat zaangażowania Andrzeja Dudy postanowił się wypowiedzieć znany raper – Peja. Jak jego zdaniem wypadł występ Andrzeja Dudy? Trzeba przyznać,  że ocena jest dosyć surowa.

Jakie życie raki rap 🤦🏽 Nie zgadzam się. Kabaret to był Dudek a nie Duda. Świat stanął na ch… i tańczy sobie breka. Beka. Komentuję tutaj bo pod filmem wyłączone. Proszę szanownych kolegów o rozsądne nominacje ale chyba już na to za późno. Shit is Real.

napisał Peja na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Skrzynecka ujawnia! Jej wujek zmarł na koronawirusa – był wpisany jako „ozdrowiały”

Jak do tej pory udział w zabawie wzięli również politycy innych ugrupowań. Między innymi występ Janusza Korwin Mikkego w zaledwie trzy dni obejrzało 4.6 milionów internautów. Na dodatek nagranie zebrało bardzo pozytywne oceny.

Andrzej Duda dwa dni temu wziął udział w Hot16Challenge2, co prędko skomentował raper Rychu Peja. Co legenda polskiego hip hopu powiedziała?
Andrzej Duda dwa dni temu wziął udział w Hot16Challenge2, co prędko skomentował raper Rychu Peja. Co legenda polskiego hip hopu powiedziała?/ screen YouTube

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Rewolucja w Biedronce! Miliony Polaków na to czekało

Kazik wrócił i na „dzień dobry” zaatakował prezesa PiS

Sonda: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem?

loading...

,