Kibice w taki sposób pozdrowili Tuska. To trzeba zobaczyć! (foto)

Udostępnij:

Donald Tusk to aktualnie jeden z najważniejszych polityków w obecnych strukturach Unii Europejskiej (UE). Kadencja przewodniczącego Rady Europejskiej dobiega małymi krokami końca. Z tego powodu coraz głośniej mówi się o próbie powrotu Tuska do polskiej polityki. Donald pojawiła się w Gdańsku na meczu, który rozgrywała Lechia Gdańsk. Kibice nie przywitali go zbyt ciepło.

Donald Tusk z dnia na dzień podjął decyzję o złożeniu rezygnacji ze stanowiska prezesa rady ministrów w 2014 roku. Po dokonaniu formalności w Polsce Tusk udał się do Brukseli, gdzie objął stanowisko przewodniczącego RE. Nie brakuje zdań, iż był to typowy ruch ucieczki przed zbliżającymi się porażkami wyborczymi z ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego.

CZYTAJ TEŻ: Skandal w „Rolnik szuka Żony”! Marlena zdecydowała się na ostateczny krok

Donald Tusk nie był zadowolony ze sposobu w jaki przywitali go kibice

Kibice zespołu Lechia Gdańsk przygotowali specjalny transparent. Donald Tusk nie może być z tego zadowolony. Jego powrót z UE może nie być taki prosty.
Kibice zespołu Lechia Gdańsk przygotowali specjalny transparent. Donald Tusk nie może być z tego zadowolony. Jego powrót z UE może nie być taki prosty.

Wielu Polaków do dziś pamięta liczne afery rządów Tuska, które przyniosły Polakom wiele strat, a nawet w bezpośredni sposób odbierając im ich dorobek życia (afera Amber Gold).

Za Tuskiem z pewnością nie tęsknią kibice, którzy zgotowali mu przywitanie w swoim stylu. Polityk z pewnością zapamięta to na długo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki się doigrał! Dostał w twarz na antenie TVN

Kibice wywiesili baner, na którym były napisane słowa, które oznajmiały Tuskowi wprost, że dla nich nigdy nie był i nie będzie kibicem Lechii Gdańsk. Reakcja byłego premiera z pewnością nie była pozytywna i zbyt miła.

źródło: YouTube

Tagi: Donald Tusk, UE, Lechia Gdańsk

POLECAMY:

Kurdej Szatan puściły nerwy! Fani są na nią wściekli
Wiktoria Gąsiewska upokorzona publicznie! Tych słów nigdy nie zapomni
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie są dla niej bezlitośni
Szokująca zagrywka w „The Voice of Poland”. Ich już nie zobaczycie
Rewolucja w „Mam Talent”! To się wydarzy w programie na żywo

, , ,