Greta Thunberg olana przez Trumpa. To trzeba zobaczyć (wideo)

Greta Thunberg to młoda aktywistka ze Szwecji,  która zasłynęła z walki o ochronę środowiska. Niestety nie przez wszystkich nastolatka jest odbierana pozytywnie. Dziś sieć podbija nagranie z 16-letnią Gretą,  która została „olana” przez prezydenta Donalda Trump w ONZ.

CZYTAJ TEŻ: Mandaryna szczerze o Tajner. Nie lubią się?

– To wszystko jest złe. Nie powinno mnie tu być. Powinnam być w szkole po drugiej stronie oceanu. A jednak przychodzicie do nas, młodych ludzi, po nadzieję. Jak śmiecie? Ukradliście moje marzenia, moje dzieciństwo swoimi pustymi słowami, a jednak jestem jedną z tych, która miała szczęście – powiedziała w poniedziałek aktywistka.

Donald Trump zignorował Gretę Thunberg w ONZ

Sieć podbija właśnie nagranie z 16-letnią Gretą Thunberg, która została totalnie "olana" przez prezydenta Donalda Trump w ONZ.
Sieć podbija właśnie nagranie z 16-letnią Gretą Thunberg, która została totalnie „olana” przez prezydenta Donalda Trump w ONZ.

– Ludzie cierpią. Ludzie umierają. Nasze ekosystemy są coraz bardziej zrujnowane. Jesteśmy na początku masowego wymierania, a wszystko, o czym możecie mówić, to pieniądze i bajki o wiecznym wzroście gospodarczym. Jak śmiecie? – stwierdziła nastolatka, przyjmowana z powagą przez polityków, obecnych na sali posiedzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZOK! Magda Gessler zdradza sekrety u Kuby Wojewódzkiego

źródło: wPolityce

POLECAMY:

Barbara Kurdej Szatan doznała kontuzji? To koniec?!
Magda Gessler szczerze o Big Brotherze. Oto jej faworyci
Sukces Dody. Zebrała idealne recenzje od ekspertów
Cezary Żak jest krewnym legendy telewizji! Będziecie w szoku
Boczek z „Świat według Kiepskich” już tak nie wygląda! Co za szokująca zmiana! Nie poznasz go

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →