Kultowy „Siara” punktuje Tuska. Padły mocne słowa!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Janusz Rewiński to aktor i satyryk,  który sławę zyskał przede wszystkim za sprawą gry w filmie „Killer”, gdzie wcielił się w postać kultowego „Siary”. Nie od dziś wiadomo, że artysta jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości (PiS) i na dodatek nie za bardzo darzy sympatią platformę obywatelską,  co podkreślił w jednym z wywiadów.

– On już jest z tego kręgu Śląska, koleżanki Bieńkowskiej, etc. Teraz się uaktywnił, bo jemu lont pali się koło czterech liter, na niego są papiery, rozpoczynając od zdjęcia, kiedy przy stole siedzi trzech „wybitnych” polityków: Sikorski, Tusk i Nowak u Putina i Ławrowa.
Weźmy to zdjęcie i sobie patrzmy na to, kto kogo chciał ugrać przy tym stole, to jest pierwsza wizyta tych trzech pajaców u tygrysów. Kto to jest pan Tusk? To jest burek, pachołek pani Merkel 
– stwierdził aktor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

czytaj też: Gessler nie wytrzymała i rozpłakała się na wizji. Wszyscy to zobaczyli

– To jest jegomość, który powinien figurować jako ewenement w sakli światowej. Jeżdżąc volkswagenem za pieniądze podatników polskich, jednocześnie latał samolotem i polski sąd to zatwierdził. To jest kompromitacja sądów polskich, tego pana i tego świata, który akceptuje jakieś wypowiedzi tego człowieka. Pamięta pan, jak on całował głownię szabli, jak się żegnał ze swoim ministerstwem obrony narodowej za Olszewskiego, to cały cyrk jest. A mamusia czeka, łzy, szabla, kampanie honorowe, rozdęte ego – mówił Janusz Rewiński.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Janusz Rewiński w ostrych słowach o Tusku!

Janusz Rewiński to aktor i satyryk,  który sławę zyskał przede wszystkim za sprawą gry w filmie "Killer", jest zadeklarowanym zwolennikiem rządów PiS.
Janusz Rewiński to aktor i satyryk, który sławę zyskał przede wszystkim za sprawą gry w filmie „Killer”, jest zadeklarowanym zwolennikiem rządów PiS.

Na pytanie co myśli o opozycji, która ma wpadkę za wpadką odpowiedział:

Dla mnie to opozycja cyrkowa i to od początku jej powstania. To jest opozycja tworzona przez redaktora, przez człowieka, który gdzieś tam próbuje rządzić światem za pomocą pieniędzy. To jest opozycja tworzona przez małżeństwo pani Applebaum z panem Sikorskim i jego kolegów z uniwersytetu angielskiego. To są takie rzeczy- żarty.

zobacz również: Z Woźniak Starak nie jest dobrze. Znamy decyzję

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Natomiast rzeczą poważną jest to, że w naszym kraju po raz pierwszy odbyły się demokratyczne wybory. I nie udało się ich sfałszować. A reszta to podrygi, fikołki. Polityk taki jak Tusk, pan Schetyna, minister spraw zagranicznych bez znajomości ani jednego języka. To są wszystko jaja, a ja żartami zajmuje się zawodowo od 45 lat.

źródło: Wolność24.pl

Tagi: Janusz Rewiński, Killer, PO, PiS

polecamy:

Wojewódzki woli parówki! Internauci mają używanie
Tajemnica Kurdej Szatan wyszła na jaw, teraz już wszystko jasne
Siwiec upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki
Będziecie w szoku. To tu wychowywała się Kurdej Szatan
To on „stworzył” z Gessler gwiazdę. Kim jest?
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →