Z Kaczyńskim nie ma żartów! Prezes PiS pokazał miejsce w szeregu ministrowi (wideo)

Udostępnij:

Jarosław Kaczyński to polityk i przede wszystkim lider Prawo i Sprawiedliwość Bez wątpienia jest on jednym z najlepszych strategów w polskiej polityce, który po latach budowy stworzył najsilniejszą partię polityczną w historii III RP. 

Czytaj też: Sensacja w „The Voice of Poland”! Cały świat patrzy na nas

Nie ulega wątpliwości,  że spora część decyzji,  które wprowadza w życie rząd są autorstwa Jarosława Kaczyńskiego. Fakt,  że Kaczyński jest niepodważalnym autorytetem w PiS udowadnia nagranie w internecie, gdzie widzimy,  jak  Kaczyński wprost wydaję jasną dyspozycję jednemu z ministrów rządu.

Zobacz również: Gessler cierpi na ciężką chorobę? Prawda wyszła na jaw

Kim jest Jarosław Kaczyński?

Jarosław Kaczyński to polityk i przede wszystkim lider Prawo i Sprawiedliwość. Bez wątpienia jest on jednym z najlepszych strategów w polskiej polityce.
Jarosław Kaczyński to polityk i przede wszystkim lider Prawo i Sprawiedliwość. Bez wątpienia jest on jednym z najlepszych strategów w polskiej polityce.

Jarosław Kaczyński urodził się w Warszawie. Ojciec, Rajmund Kaczyński, był z zawodu inżynierem, a w czasach wojny żołnierzem Armii Krajowej i uczestnikiem powstania warszawskiego. Matka, Jadwiga z domu Jasiewicz należała do Szarych Szeregów, z wykształcenia była filologiem polskim. Jego bratem bliźniakiem był Lech Kaczyński.

źródło: YouTube

Polecamy:

W „Mam talent” rzucili się sobie do gardeł! Poważny konflikt jurorów
Wieniawa się ośmieszyła. Internauci płaczą ze śmiechu!
Doda tak wyszła na scenę! Ludzie nie mieli dla niej litości
Szok! Lemieszewski usunięty z Big Brother!
Masakra na parkiecie w TZG! Tym razem Polsat przesadził

, ,