Pitera ostro o Kidawie Błońskiej: „To figurantka”! (wideo)

Julia Pitera w bardzo mocnych słowach postanowiła się odnieść do Małgorzaty Kidawy Błońskiej jako kandydatki Koalicji Obywatelskiej na prezydenta kraju. W ocenie europosłanki Małgorzata Kidawa Błońska to „figurantka”.

W programie #RZECZoPOLITYCE europoseł Julia Pitera została zapytana przez dziennikarza o swoją wcześniejszą wypowiedź, w której określiła Małgorzatę Kidawę-Błońską jako „figurantka”.

Czytaj też: Anna Mucha i Wojewódzki znowu razem?! Mamy komentarz!

– Mam wątpliwości co do zdolności mówienia bez kartki, chyba żeśmy wszyscy zobaczyli, że nawet teksty czytane są czytane z dość dużymi oporami”. – tłumaczyła Pitera.

Julia Pitera o Kidawie Błońskiej i Budce

Julia Pitera w bardzo mocnych słowach postanowiła się odnieść do Małgorzaty Kidawy Błońskiej jako kandydatki Koalicji Obywatelskiej na prezydenta kraju.
Julia Pitera w bardzo mocnych słowach postanowiła się odnieść do Małgorzaty Kidawy Błońskiej jako kandydatki Koalicji Obywatelskiej na prezydenta kraju.

– W sytuacji, w której nie stanęła do debaty, mnie to bardzo niepokoi. Tłumaczenie, że tam poszli inni, bo byli lepsi… no to może pani Izabela Leszczyna powinna być kandydatem, skoro poradziła sobie w tej debacie – wskazała.

Zobacz również: Sensacja w Rolnik szuka Żony. Internauci nie dowierzają!

Pytana czy Kidawa-Błońska to „format prezydencki”, stwierdziła, że:

Nie wiem. Ja nie widziałam tych wystąpień porywających tłumy. (…) Uważam, że nawoływanie do miłości i wzywanie, że „współpraca, a nie kłótnie” jest dość nieszczęśliwe, bo polityka to spór – mówiła.

źródło: Twitter

Polecamy:

Wpadka Kurdej Szatan na Insta! Co za katastrofa
Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!
Rozenek ośmiesza się w Sieci! Ludzie jej nie oszczędzili
Wpadka Kurdej Szatan! Internauci nie mieli dla niej litości
Szok w „Big Brotherze”! Ludzie stoczyli o to wojnę!

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →