Klaudia Jachira przeszła samą siebie. Zobacz czego teraz postanowiła bronić (wideo)

Udostępnij:

We wtorek posłowie PiS zaproponowali nowy projekt ustawy w trybie pilnym dotyczący zwalczania ASF. Z kolei już w czwartek projekt został przyjęty przez komisję ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa oraz komisję rolnictwa i rozwoju wsi. Niestety w środowisku opozycji pojawiły się zdania sceptyczne, wypowiedziała się między innymi Klaudia Jachira.

Czytaj też: Agnieszka Woźniak Starak zdecydowała się na ten krok! Czy aby nie za wcześnie?!

Nowa regulacja prawna przewiduje zakaz blokowania polowań, odstrzał sanitarny dzikich zwierząt przez policjantów, strażaków, pograniczników i żołnierzy, powoływanie Łowczego Krajowego przez ministra środowiska.

Wśród osób przeciwnych była Klaudia Jachira, która ponownie bardzo kontrowersyjny sposób wypowiedziała się na temat nowej regulacji.

Zobacz również: Zaskoczenie! Barbara Kurdej- Szatan zdecydowała się to zrobić!

– Do zabrania tego głosu nakłoniło mnie zdanie przedmówcy posła, który powiedział stanowczym tonem, że dziki nie są lepsze od ludzi. A ja mam takie pytanie do państwa zgromadzonych po tej dyskusji, której wysłuchałam – w czym, my ludzie, w XXI wieku, jesteśmy lepsi od tych dzików? W tym, że chcemy zabijać?

– zapytała Klaudia Jachira.

źródło: Twitter

Polecamy:

Roksana Węgiel ujawniła swój sekret! Będzie w szoku o co chodzi!
Agnieszka Woźniak-Starak zdradza sekret. To miał być ostatni prezent…
Polak podbija Hollywood. Zagra główną rolę
Wendzikowska kusi w sieci! Jej zdjęcia powalają
Anja Rubik pozuje na plaży! Widać niemal wszystko!

, , , ,