Kosiniak-Kamysz zwariował: Grozi Andrzejowi Dudzie! Te słowa szokują

Kosiniak Kamysz i Andrzej Duda. Trzeba sprawdzić, czy Andrzeja Dudy nie należy postawić przed Trybunałem Stanu – powiedział w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” lider PSL – Jestem gotów na debatę z Małgorzata Kidawą–Błońską, Rafałem Trzaskowskim czy Radosławem Sikorskim – powiedział Kosiniak Kamysz. Lider PSL dodał również, że „nie jest jeszcze za późno na prawybory, które mogłyby rozbudzić polityczne emocje wśród Polaków przed świętami”.

Czytaj też: Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?

Według Władysława Kosiniaka Kamysza „nie jest istotne, kto ile mandatów zdobędzie, ale kto ma szanse wygrać z Andrzejem Dudą w drugiej turze”. Stwierdził również, że Kidawa-Błońska, Trzaskowski oraz Radosław Sikorski „mogą wygrać wybory na przewodniczącego PO, ale nie wygrają wyborów prezydenckich, bo nigdy nie przekonają do siebie wyborców obecnego prezydenta”. Wskazał, że liderzy Platformy to wiedzą, ale „ważniejszy jest dla nich interes partyjny niż państwowy”.

Kosiniak Kamysz i Andrzej Duda

Lider PSL był pytany również o to, czy rozmawiał już z Donaldem Tuskiem o ewentualnym poparciu, Kosiniak-Kamysz, powiedział: „Nie. Minęły już czasy, gdy ten czy inny polityk namaszczał kogoś na prezydenta. Prezydenturę można tylko wywalczyć, wypracować, przekonując do siebie i swojego planu Polaków”. Kamysz przyznał,  że po cichu liczy na poparcie byłego premiera.

Zobacz również: To naprawdę on? Musiał w „Wiedźminie” zaskoczył wszystkich!

źródło: TVP.info/ Rzeczpospolita

POLECAMY:

Pomyje wylane na Larę Gessler! „Matka nic nie nauczyła?”
Wojewódzki i Mucha razem?! To zdjęcie mówi wszystko!
Ania Bardowska urodziła! Teraz wszystko się zmieni u „Rolników”
Widzowie w szoku! To dlatego Seweryn wystąpił w „Rolnik szuka żony”!
Gessler puściły nerwy. W tym lokalu dodawali truciznę do jedzenia!
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →