Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony

Udostępnij:

Według IPN oraz PiS Lech Wałęsa to TW Bolek, mają to potwierdzać teczki znalezione w mieszkaniu gen. Kiszczaka, były prezydent temu zaprzecza. Wałęsa jest aktywny na portalu Twitter i ostatnio umieścił tam zdjęcie, na którym prezentuje koszulkę drużyny Real Madryt ze swoim nazwiskiem. Od razu posypały się komentarze, kilka z nich mocno obrażających byłego prezydenta, naśmiewają się m.in. z jego koszulki konstytucja.

Po śmierci gen. Kiszczaka prokuratorzy IPN znaleźli podczas przeszukania w jego mieszkaniu teczki, a wśród nich teczkę TW Bolka. W styczniu 2017 roku po dokładnych ekspertyzach biegłych grafologów z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie, IPN podał, że według informacji zawartych w teczkach personalnej oraz o współpracy TW Bolka z lat 1970- 76 większość papierów podpisał własnoręcznie Lech Wałęsa.

CZYTAJ TEŻ: Lipińska pokazała się całkiem nago w publicznym miejscu! (Zdjęcia)

Bowiem mowa tu o zobowiązaniu do współpracy z SB, pokwitowaniach odbioru pieniędzy oraz doniesieniach. Natomiast były prezydent stanowczo temu zaprzecza, poddając w wątpliwość autentyczność teczek znalezionych w mieszkaniu gen. Kiszczaka.

Wałęsa jest tak pewien swego, że zamierza pozywać każdego, kto nazwie go TW Bolek. Także takie wezwania dostali już Sławomir Cenckiewicz, Andrzej Zybertowicz, czy Jan Pietrzak, a następna ma być część polityków PiS oraz dziennikarzy współpracujących z TVP.

Czy Lech Wałęsa to TW Bolek? PiS i IPN twierdzą, że tak.

Według IPN i PiS Lech Wałęsa to TW Bolek. Na Twitter pozuje on z koszulką Real Madryt, użytkownicy pytają się o koszulkę z napisem konstytucja.
Według IPN i PiS Lech Wałęsa to TW Bolek. Na Twitter pozuje on z koszulką Real Madryt, użytkownicy pytają się o koszulkę z napisem konstytucja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile lat ma Magda Gessler? Będziecie w szoku!

Ostatnio na Twitterze były prezydent pochwalił się koszulką Realu Madryt z jego imieniem i nazwiskiem oraz numerem jeden. Od razu posypały się komentarze odnośnie jego rzekomej współpracy z SB. Część była bardzo obraźliwa. Użytkownicy twierdzili, że na koszulce powinno być napisane Bolkado, albo Los Confidentos.

źródło: Twitter

POLECAMY:

Wojewódzki ukrywa kim jest jego ojciec? Szokująca prawda
Sławomir przyłapany z inną?! Co na to żona?
Edyta Górniak zupełnie nago! Film może zobaczyć każdy
Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

, , , , ,