Szokujące doniesienia! Kukiz przyjaźni się z byłymi eSBekami?!

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bez wątpienia nie ma zbyt łatwego życia. Polityk przez dłuższy czas musiał się wzmagać z rozkładem swojego politycznego środowiska. Następnie kilka  tygodni temu muzyk ogłosił wspólny start w wyborach parlamentarnych z PSL. Dziś dziennikarze Republika TV podali informację o jego rzekomych bliskich kontaktach z funkcjonariuszami SB.

Czytaj też: Koszmar Weroniki Rosati. Aktorka jest na granicy wytrzymałości!

26 czerwca 2012 roku. Przed Katedrą Polową Wojska Polskiego w Warszawie gromadzą się tłumy – za chwilę ma się rozpocząć pogrzeb Sławomira Petelickiego, byłego funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa, dowódcy jednostki GROM. Operatorzy kamer filmują ludzi stojących przed świątynią – znanych twarzy nie brakuje.

Komentarz dziennikarzy TV Republika.

Czy Paweł Kukiz przyjaźni się z byłymi funkcjonariuszami SB?

Paweł Kukiz w ostatnim czasie nie ma zbyt łatwego życia, brak poparcia, start w wyborach z PSL, a teraz widziano go podobno z byłymi funkcjonariuszami SB.
Paweł Kukiz w ostatnim czasie nie ma zbyt łatwego życia, brak poparcia, start w wyborach z PSL, a teraz widziano go podobno z byłymi funkcjonariuszami SB.

Zobacz również: Bezbarwna Cichopek i wycofany Hakiel. Czar prysł?

Wśród nich jest muzyk Paweł Kukiz stojący razem z wysokim mężczyzną, który odwraca się tyłem, gdy widzi kamerę. Tym człowiekiem jest przyjaciel Pawła Kukiza, Jerzy Hybiński, członek „brygad Misztala”, funkcjonariusz SB. W 1984 roku zabezpieczał on proces zabójców bł. księdza Jerzego Popiełuszki. Za kilka dni przypada 35. rocznica męczeńskiej śmierci kapelana Solidarności – pisze Dorota Kania w „Gazecie Polskiej”

Dodają dalej.

źródło: Republika TV

Polecamy:

Doda ciężko chora. Nikt się nie spodziewał, że aż tak poważnie!
Szok! Zdradzamy pochodzenie Magdy Gessler!
Mucha i Wojewódzki znowu razem? Internet aż huczy!
Cichopek przeszła przez piekło! Po latach przerwała milczenie
Paulina naciska na Wiśniewskiego. Piosenkarz ma problem

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →