Piękne słowa Victora Orbana. Pogratulował Polakom

Premier Węgier, Victor Orban złożył gratulacje dla rządu Prawa i Sprawiedliwości z powodu zwycięstwa w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Tego samego dnia na Węgrzech odbywały się wybory samorządowe. 

Czytaj też: Roksana Węgiel wyznaje prawdę o ciąży! „Mama mnie zabije!”

PiS z poparciem 43,6 proc. zwyciężył w niedzielnych wyborach parlamentarnych, co oznacza możliwość samodzielnych rządów – tak wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat. Kolejne miejsca zajęły KO – 27,4 proc.; SLD – 11,9 proc.; PSL – 9,6 proc.; Konfederacja – 6,4 proc. Frekwencja w niedzielę wyniosła 61.1% co stanowi rekord.

Victor Orban złożył gratulację dla PiS z powodu wygranych wyborów parlamentarnych

Victor Orban złożył gratulacje dla rządu Prawa i Sprawiedliwości z powodu zwycięstwa w tegorocznych wyborach parlamentarnych.
Victor Orban złożył gratulacje dla rządu Prawa i Sprawiedliwości z powodu zwycięstwa w tegorocznych wyborach parlamentarnych.

Zobacz również: Marlena z „Rolnik szuka Żony” ujawniła bolesny sekret! To straszne

„Z punktu widzenia Węgier bardzo ważne wybory odbyły się dziś w Polsce, gdzie polska partia rządząca zdobyła większość manatów parlamentarnych i jest w stanie samodzielnie stworzyć rzad. Gratuluję polskim przyjaciołom” – powiedział Orban.

źródło: Telewizja Republika

Polecamy:

Z „M jak miłość” zniknie największa gwiazda? Fani w szoku
To co zrobili w „Top Model” wkurzyło widzów! Żądają zmian
Wiemy kto w niedzielę odpadnie z Big Brother!
Koszmarna rozgrywka w MasterChef! Wszystko albo nic
Doda i Sablewska- konflikt narasta. Padły bardzo ostre słowa!

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →