Smierć u Trzaskowskiego. PiS pokazał klasę

Udostępnij:

Rafał Trzaskowski, obecny prezydent Warszawy poinformował o tym, że zmarła jego matka. W obliczu tej tragedii na chwilę przeciwnicy zakopali topór wojenny, wśród wielu kondolencji przesłanych między innymi za pośrednictwem platformy Twitter, oprócz tych od kolegów z PO, znalazły się także te od przeciwników z PiS. W takich momentach odkładane są animozje mimo, że już na jesień odbędą się wybory do parlamentu i walka rozpocznie się na nowo.

Rafał Trzaskowski odkąd wygrał wybory samorządowe i sprawuje rolę prezydenta Warszawy wzbudza wiele kontrowersji swoimi decyzjami. Nie tak dawno temu ogłosił wprowadzenie w stolicy założeń karty LGBT. Warszawa byłaby pierwszym miastem w Polsce i jednym z niewielu w Europie z wprowadzonymi tymi zasadami.

CZYTAJ TEŻ: Upokorzenie Gessler w sieci! Sama to wrzuciła na Insta

Ruch ten wywołał oburzenie wśród radnych i polityków z Prawa i Sprawiedliwości, którzy uważają, że jest to niedopuszczalne. A granie kartami stowarzyszeń homoseksualistów oraz wspieranie parady równości za zwykłe zagrywki polityczne.

W okresie zbliżających się niedługo wyborów w polskiego parlamentu, które już tej jesieni niesnaski i docinki oby stron będą tylko się nasilały. Z pewnością znowu zobaczymy wojnę Polsko- polską.

Rafał Trzaskowski poinformował, że zmarła mu matka. Kondolencje nawet z PiS

Rafał Trzaskowski (PO) poinformował, że zmarła mu matka. Na Twitter przeciwnicy z PiS także złożyli kondolencje mimo, że niedługo wybory odłożyli to na bok
Rafał Trzaskowski (PO) poinformował, że zmarła mu matka. Na Twitter przeciwnicy z PiS także złożyli kondolencje mimo, że niedługo wybory odłożyli to na bok

Są jednak sytuacje, gdzie na bok odkładane są nawet największe animozje między przeciwnikami. Rafał Trzaskowski poinformował niedawno o śmierci swojej matki. Od razu w mediach społecznościowych między innymi na portalu Twitter wielu złożyło mu kondolencje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki i gigantyczna wpadka na Insta! Fan upokorzył go publicznie

Oprócz spodziewanych słów otuchy od kolegów z PO, także przeciwnicy polityczni z Prawa i Sprawiedliwości także postanowili dołączyć się ze słowami, że łączą się w modlitwie za zmarłą. Wpis ten można znaleźć na Twitterowym koncie warszawskiego PiS.

źródło: Twitter

POLECAMY:

Gessler pokazała się bez loków. Fanów zamurowało!
Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie nago! Całkiem mu odbiło?
Co za wpadka! Magda Gessler myślała, że nikt nie zauważy

, , , , ,