Internauci nagrali Trzaskowskiego i Szczerbę na ulicy! To hit internetu

Udostępnij:

Aktualnie ostatnie dni dzielą nas od najważniejszych wyborów w tym roku. Faworytem do zwycięstwa jest Prawo i Sprawiedliwość. Z kolei opozycja w tym czasie nie próżnuje i również stara się przekonać jak najszersze grono wyborców do swoich postulatów. To też próbowali uczynić na ulicach stolicy Michał Szczerba i Rafał Trzaskowski.

Czytaj też: Awantura w „The Voice of Poland”! Ostre słowa

Do sieci trafiło nagranie, na którym Michał Szczerba oraz Rafał Trzaskowski rozdają wyborcze ulotki. Zdaniem internautów nie za bardzo im to wychodziło.

Michał Szczerba i Trzaskowski próbują bezskutecznie pozyskać nowych wyborców

Opozycja stara się przekonać jak najwięcej wyborców do swoich postulatów. To też próbowali uczynić na ulicach stolicy Michał Szczerba i Rafał Trzaskowski.
Opozycja stara się przekonać jak najwięcej wyborców do swoich postulatów. To też próbowali uczynić na ulicach stolicy Michał Szczerba i Rafał Trzaskowski.

– Dzisiaj pogoda jest taka, jak jest, ale pracujemy i zachęcamy, żeby głosować na Michała Szczerbę i w ogóle na Koalicję Obywatelską, bo mamy bardzo silną listę w Warszawie. Każdy głos się liczy, wszystkich warszawiaków prosimy, żeby poszli do urn. Idziemy na rekord – mówi na nagraniu prezydent stolicy Rafał Trzaskowski.

Zobacz również: Sensacja w „Twoja twarz brzmi znajomo”! Internet w szoku!

„Coś słabiutko idzie Trzaskowskiemu i Szczerbie mobilizacja warszawiaków do wyborów” – komentuje internautka poczynania o uzyskanie kolejnych głosów jaki poczynili Michał Szczerba oraz Rafał Trzaskowski.

źródło: Telewizja Republika

Polecamy:

Nie uwierzysz co zrobiła Rozenek! Sieć oszalała
Panowie lepiej usiądźcie. Marta Manowska w bikini!
Mandaryna dobija Wiśniewskiego. Powiedziała co myśli
Lara Gessler chodzi nago? Pokazała zdjęcia!
Najgorsze Kuchenne Rewolucje! Tak źle jeszcze nie było
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →