Biedroń szokuje! Oto jak ma wyglądać edukacja pod rządami lewicy (wideo)

Robert Biedroń to jeden z liderów lewicy,  która przed październikowymi wyborami zjednoczyła swoje siły,  aby tym razem wejść do sejmu. Założyciel partii „Wiosna” miał być pewnego rodzaju antysystemowcem po lewej stronie polskiej sceny politycznej,  lecz ostatecznie zjednoczył się z Sojuszem Lewicy Demokratycznej,  który wywodzi swe korzenie z głębokiej komuny.

CZYTAJ TEŻ: Tym razem Szyc ostro przesadził! Został zrównany z ziemią

Polityk lewicy często wypowiada słowa, które dla sporej części polskiego społeczeństwa są po prostu kontrowersyjne. Tak było niestety i tym razem.

Robert Biedroń o wychowaniu seksualnym w szkołach

Robert Biedroń (Wiosna) to jeden z liderów lewicy,  która przed październikowymi wyborami zjednoczyła swoje siły,  aby tym razem wejść do sejmu.
Robert Biedroń (Wiosna) to jeden z liderów lewicy, która przed październikowymi wyborami zjednoczyła swoje siły, aby tym razem wejść do sejmu.

 „W szkole dowiadujemy się, w którym roku było Powstanie styczniowe, a nie wiemy, jak nałożyć prezerwatywę; co nam będzie bardziej użyteczne w życiu?

– powiedział w jednym z wywiadów Robert Biedroń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w Big Brother! Widzowie nie mieli litości

źródło: Twitter

POLECAMY:

Gessler dosłownie odleciała! Widzieli to wszyscy
Oficjalna informacja! Michał Wiśniewski w końcu to zrobił
Kurdej Szatan rzuciła się na dziennikarza! Poszły ostre słowa
Julia Wieniawa przegięła! W sieci wrze!
Anna Mucha ujawniła prawdę – tak wyglądały jej związki
loading...

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →