Nieznane fakty o Biedroniu. Wychowywał się w patologii

Udostępnij:

Robert Biedroń jest jednym z najbardziej popularnych polskich polityków ostatnich lat. Zdaniem wielu ta tendencja wcale nie jest spowodowana jego jakimkolwiek sukcesami politycznymi, a zdecydowanie bardziej orientacją seksualną, z którą na co dzień Biedroń się utożsamia.

Okazuje się jednak, że popularny lewicowy celebryta nie zawsze miał tak kolorowe życie, jak teraz. Biedroń zdecydował się na napisanie książki, w której wyznał wiele rzeczy, o których wiele milionów Polaków mogło wcale nie wiedzieć.

Czytaj też: Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

Lider Wiosny przyznaje w książce pt. “Pod prąd”, że wychował się w patologicznej rodzinie. Jego ojciec miał spore problemy z alkoholem, natomiast matka nie potrafiła w żaden sposób wyprowadzić męża z nałogu. Biedroń w dzieciństwie był wielokrotnie bity przez ojca.

– Ta książka, podobnie jak moje życie, ma słodko-gorzki smak. Wychowywałem się w rodzinie alkoholika – ojciec używał przemocy wobec mnie, wobec matki. To było trudne – mówił Robert Biedroń.

Robert Biedroń odniósł się również do swojej orientacji. Podkreśla on, że było mu bardzo ciężko zaakceptować to, jakim był. Dodatkowo w tym aspekcie nie dostawał on żadnego wsparcia ze strony rodziny. Był jednym gejem w swojej wsi.

Zobacz również: Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!

– Czułem się inny, byłem jedynym gejem w całej wsi. Słuchałem, jak tata ogląda mecze i komentuje: „Ty cwelu, ty cioto”. I to wszystko brałem do siebie. To straszne uczucie. – wspominał Biedroń.

Robert Biedroń w ciężkich chwilach sięgał po książkę i w niej doszukiwał się odskoczni od codziennych problemów.

Polecamy:

Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku
Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego
Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!
Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!
Edyta Górniak miała dość! Teraz zdradza powody wyjazdu z Polski

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →