Co się stało z partią Petru? Na kogo zagłosował ich elektorat?

Udostępnij:

Co się stało z poparciem Nowoczesnej? Jeszcze cztery lata temu partia Ryszarda Petru była traktowana jako przyszła droga ewakuacji polityków Platformy. Dziś ugrupowanie namaszczone przez Leszka Balcerowicza już nie istnieje. Co się stało z elektoratem Nowoczesnej? Na kogo zagłosowali dawni wyborcy partii Ryszarda Petru? 

Czytaj też: Doda odsłoniła ciało! Tak obleśnej reakcji się nie spodziewała

Na kogo zagłosował elektorat partii Ryszarda Petru?

Co się stało z poparciem Nowoczesnej? Na kogo zagłosowali dawni wyborcy partii Ryszarda Petru? Partia została wchłonięta przez Koalicję Europejską.
Co się stało z poparciem Nowoczesnej? Na kogo zagłosowali dawni wyborcy partii Ryszarda Petru? Partia została wchłonięta przez Koalicję Europejską.

Z sondażu late poll Ipsos z godz. 3.50 wynika, że na Koalicję Obywatelską oddało głos 53,7 proc. osób, które w wyborach parlamentarnych z 2015 roku zdecydowały się poprzeć .Nowoczesną. Natomiast 27,5 proc. wyborców zdecydowało się w tych wyborach poprzeć SLD, na PSL  8,7 proc. Konfederacja przejęła 4,3 proc., a PiS tylko 4,4 proc.

Zobacz również: Roksana Węgiel wyznaje prawdę o ciąży! „Mama mnie zabije!”

źródło: TVN24

Polecamy:

Marlena z „Rolnik szuka Żony” ujawniła bolesny sekret! To straszne
Z „M jak miłość” zniknie największa gwiazda? Fani w szoku
To co zrobili w „Top Model” wkurzyło widzów! Żądają zmian
Wiemy kto w niedzielę odpadnie z Big Brother!
Koszmarna rozgrywka w MasterChef! Wszystko albo nic
loading...

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →