Lech Wałęsa szokuje. To powiedział o spotkaniu z Clintonem

Spotkanie Wałęsa – Clinton. Lech Wałęsa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych takich jak przede wszystkim Twitter i Facebook. Autorytet takich partii jak Platforma Obywatelska i Nowoczesna bardzo często lubi przytaczać swoim fanom historie,  które momentami wydają się na zrodzone jedynie w głowie byłego prezydenta. Jedną z tego typu opowieści Wałęsa postanowił przestawić swoim fanom za pośrednictwem portalu Twitter. Chodziło dokładnie o wątek związany z tajemniczym spotkaniem Wałęsy w Czechach.

Wałęsa i Clinton – b. prezydent opowiedział o spotkaniu w USA

Czytaj też: Budka straci immunitet? Dobrali mu się do skóry

Nie ulega wątpliwości,  że Lech Wałęsa jest jednym z najbardziej  aktywnych polskich polityków w mediach społecznościowych. Jego wpisy są publikowane przede wszystkim na takich platformach jak Twitter i Facebook. Autorytet takich partii jak Platforma Obywatelska i Nowoczesna bardzo często lubi przytaczać w tych miejscach swoim fanom historię związane ze swoją przeszłością,  kiedy to działał aktywnie w polityce. Przed kilkoma dniami odpowiedział między innymi na zarzuty Sławomira Cenckiewicza dotyczące jego współpracy z SB. – „Zostałem aresztowany i przewieziony do Warszawy. Przez 2 miesiące próbowano mnie wszelkimi sposobami przekonać,złamać, zwerbować a w końcu próbować nawet przekupić” – napisał 3 stycznia na Twitterze. Z kolei dziś były prezydent postanowił przytoczyć historię związana z jego tajemniczym spotkaniem z prezydentem Stanów Zjednoczonych  – Billem Clintonem.

Spotkanie Wałęsa Clinton b. prez. jest aktywny w mediach takich jak Twitter i Facebook. Autorytet takich partii jak Platforma Obywatelska i Nowoczesna...
Spotkanie Wałęsa Clinton b. prez. jest aktywny w mediach takich jak Twitter i Facebook. Autorytet takich partii jak Platforma Obywatelska i Nowoczesna…

Czytaj też: Budka straci immunitet? Dobrali mu się do skóry

– Mimo szczerych gestów polityków zachodu ,przyjęcie do struktur Zachodu było nierealne z ich punktu widzenia.Dopiero po oświadczeniu Jelcyna udało mi się przekonać na spotkaniu w Czechach z prezydentem Clintonem, że to konieczne, że to jedyna, droga postępu, wolności i rozwoju. – napisał we wtorek na Twitterze Lech Wałęsa. Na tym jednak historia byłego prezydenta się nie zakończyła. Jej kontynuacja nadeszła wraz z kolejnym wpisem.

Czytaj też: Celebryci napisali list do Morawieckiego. Trzymajcie się krzeseł

„Co wydarzyło się „po drodze” do zwycięstwa Solidarności? Jak wyglądało zachowanie Zachodu? Do momentu oświadczenia Prezydenta Jelcyna,po mojej informacji w czasie spotkania w Warszawie, że Polskę wprowadzę do UE i NATO, dopiero wtedy zachód i USA uwierzyły, że to jest możliwe”. – pisał Lech Wałęsa.

POLECAMY:

Matka Biedronia przerwała milczenie. Czy była bita przez syna?
Mucha ostro o kolegach z branży! Nie przebierała w słowach!
Syn Magdy Gessler to nutritarianin! Na czym to polega?
Szymon Hołownia szczere na temat Biedronia. Te słowa Cię zaskoczą!
Dawid Kubacki zgasił niemieckich dziennikarzy! Poszło o…

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →