Szok! Szymon Hołownia namawia katolików do czegoś absurdalnego

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkim krokami. Szymon Hołownia (były dziennikarz TVN i prowadzący „Mam talent”) już niedługo zamierzy się z takimi kandydatami jak Andrzej Duda,  Robert Biedroń, Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Władysław Kosiniak-Kamysz. Najprawdopodobniej jego kontrkandydatem będzie również Krzysztof Bosak z Konfederacji. Nie ulega wątpliwości,  że start dziennikarza w wyborach prezydenckich był dla wielu osób olbrzymim zaskoczeniem. Hołownia dał się poznać przede wszystkim jako dziennikarz najbardziej konserwatywnego skrzydła stacji TVN. Czy jego przeszłość i dawne wypowiedzi dają mu legitymację do zostania prezydentem RP?

Wybory prezydenckie 2020: Szymon Hołownia zaskoczył wszystkich. Chodzi o wegetarianizm

Szymon Hołownia pewien czas temu mógł trochę zaskoczyć swoich fanów. Dziennikarz w jednym z wywiadów dla portalu Deon odniósł się do kwestii wiary i konsumpcji mięsa. Jego zdaniem w dzisiejszych czasach z powodu rosnącego konsumpcjonizmu powinniśmy ograniczyć spożywanie mięsa. Czym Hołownia uzasadnia swoje stanowisko? Dziennikarz powołuje się w tym miejscu przede wszystkim na informacje, z których wynika, że produkcja mięsa pochłania spore pokłady wody, której w pewnych krańcach świata brakuje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkim krokami. Szymon Hołownia (były dziennikarz TVN i  "Mam talent") już niedługo Andrzej Duda, Robert Biedroń...
Szymon Hołownia/ screen YouTube

Czytaj też: Szok! Misiek Koterski mówi otwarcie o swojej przemianie

„Jeść go mniej. Do niedawna nad jedzeniem – czy niejedzeniem – mięsa można się było nie zastanawiać. Dziś nie można się nie zastanawiać. Jeszcze nigdy na świecie nie było tylu ludzi, chcących jeść tyle mięsa, którego produkcja obciąża coraz to bardziej nasze wspólne zasoby ziemi, wody, powietrza. Jeszcze nigdy jego produkcja nie odbywała się w sposób tak nieetyczny (bo w masowej produkcji, w tzw. chowie przemysłowym zwierzę nie jest stworzeniem, jest „produktem rolnym”)”. – radzi Szymon Hołownia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Sonia Bohosiewicz zaszalała! Pokazała stanowczo za dużo!

„Jeszcze nigdy przemysł spożywczy nie był tak ostentacyjnie bezczelny w eksternalizowaniu (przerzucaniu na zewnątrz) swoich kosztów, przy jednoczesnym nieustannym szantażowaniu nas, że musimy zgodzić się na wszystkie dyktowane przez nich warunki, bo przecież oni nas „karmią”. Jeszcze nigdy nie byliśmy tak „przebiałkowani”. Nigdy też nie wiedzieliśmy tyle o zwierzętach, których ciała spożywamy. Bardzo lubię, gdy w dyskusjach pada argument: „ale ludzie zawsze jedli mięso”. Ludzie zawsze robili też wiele innych rzeczy, które z czasem przestawali robić, gdy byli już w stanie uświadomić sobie skutki swoich działań”. – dodaje kandydat na prezydenta.

Wybory prezydenckie 2020

CZYTAJ TEŻ: Kompromitacja Hołowni! Powiedział wprost do kamer! (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szymon Hołownia (były dziennikarz TVN i prowadzący „Mam talent”) już niedługo zamierzy się z takimi kandydatami jak Andrzej Duda,  Robert Biedroń, Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Władysław Kosiniak-Kamysz w walce o fotel prezydenta RP. Na ten moment w sondażach wyborczych jego poparcie zatrzymuje się w granicach 10%. Czy były dziennikarz ma szansę na dokonanie niespodzianki w majowych wyborach? Wszystko okaże się niedługo.

POLECAMY:

Ilona Ostrowska zdradziła to po latach! Zdecydowała się na szczere wyznanie!
USA grożą kolejnemu krajowi! „Oberwą gorzej niż Iran”
Córka Sulejmaniego przerwała milczenie! To oznacza początek krwawej jatki
Świat wstrzymał oddech! Iran zerwał umowę. To koniec?
Jackowski to przewidział – III wojna światowa się zaczęła?


window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →